úterý 18. února 2020 Gizela

Divadelní svět Brno letos oslaví jubilejní 10. ročník. Zlevněné vstupenky jsou v prodeji jen do neděle

Divácky oblíbený festival Divadelní svět Brno letos v termínu 23.–28. května 2019 vstoupí do svého jubilejního desátého ročníku. Organizátoři lákají na více než padesát pozoruhodných představení z celého světa i na atraktivní téma, které zní: Evropský sen. Rozsáhlý festivalový program bude rozdělen do několika linií, díky nimž si na své přijdou diváci všech generací.

Divadelní svět Brno patří k největším a nejprestižnějším divadelním festivalům ve střední Evropě. Unikátní je zejména celoroční spoluprací nejvýznamnějších brněnských divadelních scén – Národního divadla Brno, Divadla Husa na provázku, HaDivadla, Městského divadla Brno, Divadla Polárka a Divadelního studia Marta.Letos se v Brno (krom tuzemských souborů) představí i divadleníci z Belgiem Francie, Jihoafrické republiky, Jižní Koreje, Komorských ostrovů, Madagaskaru, Martiniku, Německa, Norska, Polska, Slovinska a samozřejmě i Slovenska. Diváci se mohou těšit dohromady na 55 představení na 15 různých místech. Kompletní program je k nahlédnutí zde.

S nákupem lístků by návštěvníci neměli otálet. Do neděle 7.4. lze totiž pořídit všechny vstupenky s 20% slevou. V kombinaci s nákupem 4 a více vstupenek na Festival Pass, který zajistí další 25% slevu, jsou tak vstupenky dvakrát výhodnější.

Více informací o festivalu i vstupenkách najdete na webových stránkách akce.

 

 

Foto Divadelní svět Brno

Štítky divadlo, divadelní svět, výhodné vstupenky, early bird

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.