Počasí dnes29 °C, zítra26 °C
Pátek 19. července 2024  |  Svátek má Čeněk
Bez reklam

Dopravu na D2 deset hodin komplikovala nehoda kamionů

Nehoda dvou kamionů komplikovala dnes více než deset hodin dopravu na 46. kilometru dálnice D2 směrem na Bratislavu. Ráno byla na zhruba hodinu a tři čtvrtě směrem na Slovensko uzavřena kvůli vyprošťování jednoho z vozů, potom mohli řidiči používat levý jízdní pruh.

Po 13:00 byla dálnice průjezdná bez omezení, informovalo Národní dopravní informační centrum.

Na dálnici se před 3:00 srazily dva kamiony. Nikdo se nezranil, ale pravý jízdní pruh zablokoval vysypaný náklad. Provoz na dálnici byl proto ztížený, později směr na Bratislavu policisté uzavřeli úplně. "Řidič jednoho kamionu opravoval v odstavném pruhu před sjezdem na Břeclav defekt, když do jeho vozu narazil další kamion," popsala srážku policejní mluvčí Andrea Straková.

Policisté provedli u obou řidičů dechovou zkouškou, ale nezjistili, že by byl někdo z motoristů pod vlivem alkoholu. Policisté při uzavření dálnice odkláněli dopravu na exitu 41 u Podivína.

Zdroj ČTK

Štítky doprava, D2, nehoda, kamiony, dálnice, Bratislava, Slovensko, Národní dopravní informační centrum, Břeclav, Podivín

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Dopravu na D2 deset hodin komplikovala nehoda kamionů  |  Doprava  |  Zprávy  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.