neděle 24. října 2021 Nina

Bystrc čeká v sobotu a v neděli výluka tramvají

Z důvodu pravidelné údržby a oprav tramvajové tratě bude od ranního zahájení provozu v sobotu 23. listopadu do ukončení prací v neděli 24. listopadu 2013 vyloučena tramvajová doprava v úseku Vozovna Komín - Bystrc, Ečerova. Dopravní podnik předpokládá ukončení výluky na 20.00 h.

Linka travaje číslo 1 bude v provozu pouze v úseku Řečkovice - Vozovna Komín (ve směru do centra obslouží také nástupní zastávku Komín, smyčka).

Linka 3 pojede pouze v úseku Stará osada - Vozovna Komín (ve směru do centra obslouží také nástupní zastávku Komín, smyčka).

Vzhledem ke změnám v obězích vozidel na linkách 1 a 3 není podle dopravního podniku možné v uvedených dnech dodržet garantované časy odjezdů nízkopodlažních vozidel podle běžných jízdních řádů.

Náhradní doprava bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou x1 po trase Vozovna Komín - Zoologická zahrada - Rakovecká - Bystrc, Ečerova.

Změna zastávek:

Vozovna Komín - nástupní zastávka pro linku x1 směr Bystrc na komunikaci vedle tramvajových zastávek a výstupní zastávka od Bystrce pak na mostě u vozovny trolejbusů -  pro přestup je možno využít také výtah, který je součástí budovy vozovny trolejbusů vedle výjezdových vrat;

zastávky v úseku Svratecká - Ečerova - tramvajové zastávky nejsou v době výluky obsluhovány, linka x1 obsluhuje obvyklé zastávky náhradní dopravy na blízkých komunikacích včetně zastávky Rakovecká.

Štítky doprava, MHD, Brno, Bystrc, výluka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.