sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Doprava

Policie se zaměřila na chodce - přecházejí na červenou

Policisté se při dopravně bezpečnostní akci zaměřili na chodce a cyklisty. Při přestupku nachytali 138 chodců a 6 cyklistů.

Na D1 v Brně došlo k vážné nehodě

středa, 9. října 2013, 20:26Doprava

Na D1 v Brně došlo k vážné nehodě

Dnes večer kolem 20. hodiny došlo na dálnici D1 na 197. kilometru k vážné nehodě kamionu a osobního auta. Podle prvních zpráv je na místě jeden mrtvý člověk.

Dopravní podnik vyhlásil tendr na dodavatele SMS jízdenek

Do tendru, již třetího, na poskytování služby SMS jízdenky pro Dopravní podnik města Brna se přihlásily opět tři společnosti. Jsou jimi Airtoy, Materna Communication a Direct Pay.

Silnice u Blanska je příliš kluzká, potřebuje speciální koberec

Povrch silnice mezi Blanskem a nedalekou Svatou Kateřinou je příliš kluzký a bude nutné, aby něj silničáři položili speciální emulzivní koberec. Ten zajistí lepší protismykové vlastnosti komunikace a sníží současný vysoký počet nehod na tomto...

Deset nových trolejbusů pro Brno

čtvrtek, 3. října 2013, 23:30Doprava

Deset nových trolejbusů pro Brno

Výbor Regionální rady Jihovýchod ve čtvrtek schválil dalších téměř 813 milionů korun dotací z evropských fondů pro celkem 41 projektů na jižní Moravě a Vysočině. Z nově schválených projektů bude 16 na Vysočině za více než 217 milionů a 25 projektů...

Brno jako první umístí do MHD kamery se záznamem

Jako první v České republice může Dopravní podnik města Brna po dobu dvou pracovních dnů uchovávat záznam z kamerového systému tramvají. Novinku zavádí v devětadvaceti vozech typu T13 díky povolení od Úřadu na ochranu osobních údajů.

Žena bourala na Vídeňské - měla 4,3 promile

Včera před pátou hodinou odpolední nám oznámila projíždějící řidička podivné chování tmavého fordu, jehož řidička mířila po Vídeňské ulici (obslužná komunikace) směrem do centra. Jevilo se jí, že má žena buď nějaké zdravotní potíže nebo není...

Soud zrušil verdikt v kauze řidiče, jenž prý nepoznal chodník

Nejvyšší správní soud (NSS) už potřetí zrušil rozsudek v kauze řidiče, který dostal pokutu za parkování na chodníku na Zelném trhu v Brně. Řidič tvrdí, že kvůli nedostatečnému vyznačení chodníku nemohl tušit, že se dopouští přestupku.

S Nakoleonem se po Brně projelo 1100 cyklistů

pátek, 20. září 2013, 09:14Doprava

S Nakoleonem se po Brně projelo 1100 cyklistů

Brnem projelo dnes v podvečer na kole asi 1100 cyklistů. Účastí na akci Nakoleon a 1000 jeho věrných podpořili aktivitu občanského sdružení Brno na kole za větší a rychlejší investice do infrastruktury pro cyklistickou dopravu ve městě.

Nakoleon a jeho tisícovka věrných

čtvrtek, 19. září 2013, 20:41

Akce způsobila dopravní komplikace, zdrženy byly šaliny i auta, foto: Brněnská Drbna
Nakoleon a tisícovka jeho věrných, foto: Brněnská Drbna

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.