neděle 26. ledna 2020 Zora

Brněnsko

Muž zůstal v Brně uvězněn na veřejných záchodech

Nepříjemný zážitek spojený s návštěvou veřejných toalet si v Brně neodnáší jen turisté z Japonska. Svůj vlastní příběh o tom, jak získat hrůzu z veřejných hygienických zařízení by mohl vyprávět sedmatřicetiletý muž.

FOTO: Na Úvoze v noci bourala dvě auta. Podle svědků předcházela bouračce rychlá jízda městem

Rychlá jízda městem dvou aut skončila ošklivě vypadající nehodou. Záchranáři, hasiči i policisté včera večer zasahovali na ulici Úvoz. Čtyři lidé se při nehodě zranili, jedna žena přitom středně těžce až těžce.

Brno se zapíše do nehmotného dědictví UNESCO

Brno si v nejbližší době připíše další významný historický úspěch. Brněnský životní styl bude totiž zapsán do nehmotného dědictví UNESCO. Stane se tak vlastně díky náhodě. Brno upoutalo delegaci inspektorů UNESCO natolik, že se rozhodli...

Dospělý muž se v Brně pokusil ukrást dětské autíčko, skončil v poutech

Muže klečícího u sběrného dvora s rukou prostrčenou plotem dovnitř si všimli brněnští strážníci při páteční večerní kontrole ulice Josefy Faimonové v Líšni. Jakmile muž zbystřil hlídku, dal se okamžitě na útěk.

Auto srazilo v Brně ženu jdoucí po přechodu, policisté hledají svědky nehody z loňského října

Brněnští dopravní policisté vyšetřují nehodu z 23. října loňské roku a prosí případné svědky o pomoc. Řidička osobního Audi pár minut před jedenadvacátou hodinou večerní odbočovala v Brně z ulice Tržní na ulici Olomouckou, kde srazila chodkyni na...

Od pondělí má být rezidentní parkování v Brně plně funkční, řidičům začnou chodit pokuty

Od spuštění rezidentního parkování v září minulého roku nemohlo Brno vybírat od řidičů, kteří neoprávněně parkovali v modrých zónách, pokuty. To se změní od pondělí 1. dubna. Vedení města se podařilo s firmou, která zajišťuje software a jeho...

Střelba v Ostopovicích: v rodinném domě našli dva mrtvé. Podle médií zastřelil syn vlastní matku, pak sebe

V Ostopovicích na Brněnsku se dnes střílelo. V rodinném domě zůstali ležet dva mrtví lidé – muž středního a žena staršího věku. Kriminalisté zjišťují, co přesně se stalo. Server Blesk.cz píše o vraždě matky z rukou syna, který pak obrátil zbraň...

Muž seděl v Lužánkách na lavičce a masturboval před procházejícími lidmi

Jaro v Brně očividně jede na plné obrátky. Své o tom ví osmadvacetiletý muž, který nezkrotil svoji touhu a začal masturbovat v lužáneckém parku před okolo jdoucími návštěvníky.

Brno chce mít postavenou halu pro případné mistrovství světa v hokeji v roce 2024

Brno chce v roce 2024 pořádat mistrovství světa v hokeji. Město i kraj podepsaly tento týden memorandum o spolupráci se státem na společném financování. Zatím však není určené, kdo kolik přispěje.

VIDEO: Žena pomáhala zloději krást v brněnském supermarketu, nepoznáte ji?

Brněnští policisté pátrají po ženě, která byla komplicem zloděje. Společně se vydali do brněnského supermarketu, kde muž kradl a žena ho kryla. Kriminalisté nyní žádají veřejnost o pomoc.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.