pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

Telefonující chodkyni na přechodu smetlo auto. Zvedla se a odešla po svých

Břeclavští strážníci se při pozorování záznamů z kamer městského bezpečnostního systému nestačili divit. Na videích spatřili hned dva případy osob, které na silnici hazardovaly s vlastním zdravím. Měli štěstí, pro tentokrát odešli po svých, komentovala záznamy mluvčí Městské policie Břeclav Lenka Rigó.

„Následující videa by mohla sloužit jako preventivní spoty pro Besip,“ řekla Rigó při zveřejnění odstrašujících kamerových záznamů. Na prvním videu je patrná neobezřetná chodkyně, která s mobilním telefonem u ucha bez rozhlédnutí přechází jeden z břeclavských přechodů. Ženiny suverénní kroky ale znenadání zastavuje jedoucí auto, které dotyčnou doslova smetává a odhazuje na silnici. Chodkyně se po děsivě vypadajícím incidentu zvedla a po krátké debatě s řidičem vozu z místa odešla.

Na druhém ze záznamů objevili břeclavští strážníci jedince, který si v nočních hodinách doslova ustlal uprostřed silnice. „Když věříš v nesmrtelnost...“ okomentovali strážníci záběry na svém facebookovém profilu.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP Břeclav | Zdroj MP Břeclav

Štítky nehoda, doprava, chodec, nepozornost, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Proč Proto

Asi už byla na třetí dávce...

čtvrtek, 11. listopadu 2021, 20:17

Jiří Beránek

A kam šla? Kdo zaplatí tu kapotu a psychickou újmu řidiče?

sobota, 6. listopadu 2021, 13:22

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.