čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Břeclavsko

FOTO: Neznámý řidič driftováním zničil fotbalové hřiště v Břeclavi

Čerstvě napadlý sníh vybízí k hrátkám nejen děti, ale i dospělé. I když v tomto případě by se o slově "dospělý" dalo dost dobře polemizovat. Zatím neznámý vandal si vybral k vybláznění svých řidičských choutek fotbalové hřiště a výrazně ho poničil.

Řidič dodávky srazil cyklistku. Policisté hledají svědky nehody

Policisté z Břeclavi žádají případné svědky o pomoc při vyšetřování dopravní nehody, která se stala v pondělí okolo 6.45 hod ráno v břeclavské ulici U Nemocnice. Řidič dodávky Citroen Jumpy srazi cyklistku, která jela stejným směrem a chtěla...

Břeclavský azylový dům bude fungovat ještě do května. Pak ho srovnají se zemí

Azylový dům v Břeclavi, jehož provoz koncem roku ukončí Diecézní charita Brno kvůli nedostatku peněz, čeká zřejmě v létě demolice. Prohlásil to místostarosta Břeclavi Jaroslav Válka (ČSSD). Azylový dům od ledna i s dosavadními obyvateli převezme...

Řidič naboural do stromu a z místa utekl, policisté žádají svědky o pomoc

Policisté žádají o pomoc případné svědky nehody z noci ze soboty na neděli z Břeclavska. Mezi obcemi Kurdějov a Diváky sjel zatím neznámý řidič Škody Octavie ze silnice a narazil do stromu. Z místa nehody pak utekl.

Řidička srazila muže na přechodu pro chodce, policisté hledají svědky

Policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování nehody z Břeclavi, při které řidička Opelu srazila na přechodu pro chodce staršího muže. Nehoda se stala v sobotu 27. října zhruba deset minut po šesté hodině večerní na ulici J. Palacha.

FOTO: Zfetovaný řidič chtěl policistům uplavat. Jeho nezabržděné auto dojelo za ním do vody

Karma je zdarma. A když někdo porušuje zákon a ohrožuje ostatní, občas mu to osud vrátí. Své o tom ví jedenatřicetiletý řidič, který skončil ve vodě, kde po chvíli potkal i své auto.

Diecézní charita zruší azylový dům pro bezdomovce v Břeclavi. Dveře se zavřou v lednu

Jen do konce letošního roku bude lidem bez domova poskytovat útočiště Azylový dům Břeclav, který provozuje Diecézní charita Brno. Pak se zařízení uzavře, charitě na jeho provoz chybí peníze.

V Břeclavi vyrábí nejlepší nafukovací kajak na světě

Na jihu Moravy se oficiálně vyrábí nejlepší nafukovací kajak světa. Králem mezi nafukovacími čluny je nový kajak Thaya od břeclavské firmy Gumotex. Z největšího evropského vodáckého veletrhu, který se tradičně koná v německém Norimberku,...

Pytlák zastřelil daňka. Uřízl a odnesl si jeho hlavu, zbylou část těla nechal na místě

Policisté na Břeclavsku zaznamenali další příklad pytláctví z jižní Moravy. Během minulého týdne řádil pytlák v katastru obce Morkůvky. V místě zvaném Hrádek se totiž našel zastřelený daněk. Pytlák zvíře zastřelil. Z místa si odnesl pouze hlavu...

Kolemjedoucí řidič našel u silnice mrtvolu muže. Někdo ho srazil autem, zabil a ujel

Náhodný kolemjedoucí řidič našel dnes kolem třetí hodiny na silnici mezi Strachotínem a Pouzdřany mrtvého muže. Podle policistů ho někdo srazil autem a ujel. Muž na místě zemřel.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.