čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Blanensko

Boskovice zavedly dopravu seniorů zdarma, zájem předčil očekávání

Boskovice na Blanensku od začátku roku zavedly autobusovou dopravu pro seniory starší 70 let zdarma, zájem předčil očekávání. Město kvůli tomu muselo částku určenou k proplácení navýšit z 200.000 na 450.000 korun a proplácení dočasně přerušit.

Řidič srazil dvě chodkyně, policisté hledají svědky

Blanenští dopravní policisté se obrací na svědky dopravní nehody, ke které došlo za deštivého počasí 1. února kolem půl sedmé večer v Boskovicích. Řidič tam srazil dvě slečny, které šly po přechodu na zelenou.

Vězeň na útěku se vloupal do obchodu a opil se. Skončil zpátky ve vězení

Chtěl si zpříjemnit vysněné chvíle na svobodě. Sedmatřicetiletý vězeň utekl v listopadu z kuřimské věznice. Nyní už sedí zpátky za mřížemi. Může za to především jeho chuť k pití a kouření.

Demolice havarijního mostu u Černé Hory se zpozdí. Nový možná nebude ani do konce roku

Zahájení demolice starého mostu u Černé Hory na Blanensku na silnici I/43 a stavba nového možná začne později, než Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánovalo. Důvodem je přerušení správního řízení na krajském úřadě. Úřad již měl vydat stavební...

Stav podepřeného mostu u Černé Hory se horší, hrozí uzavření

Stav provizorně podepřeného mostu u Černé Hory na Blanensku na silnici I/43 se horší. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) jej neustále sleduje a hrozí, že se bude muset uzavřít ještě dříve, než začne demolice. ČTK to řekl mluvčí ŘSD Jany Rýdl.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.