čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Blanensko

Opilý cizinec naboural dům, popelnice a nakonec i chodce

Notně upito musel mít řidič, který se vydal na noční jízdu Blanskem. Dvaačtyřicetiletý ve svém Fordu nejdřív naboural dům, poté popelnice a poté trefil i chodce. Ten skončil v nemocnici.

Vlak ve Skalici nad Svitavou srazil a zabil člověka

Vlak u železničního přejezdu ve Skalici nad Svitavou na Blanensku v pondělíodpoledne srazil člověka, na místě zemřel. Policie nehodu vyšetřuje.

Mladý motorkář se na polní cestě vyboural bez helmy, letěl pro něj vrtulník

Měla to být pohodová vyjížďka po málo frekventované cestě. Třiadvacetiletý mladík na terénní motorce ve Valchově na Blanensku však přecenil své schopnosti a zároveň hrubě podcenil bezpečnost před jízdou a bez helmy se vyboural.

Dělníci začali s demolicí mostu u Černé Hory, do zimy by měl stát nový -

Dělníci v pátek začali rozebírat most na silnici I/43 u Černé Hory na Blanensku. Konstrukce by měla zmizet během dubna a do konce roku má stát nový most, který znovu po více než roce odvede tranzitní dopravu z městyse na obchvat. Cena za demolici...

Svědek zachránil život muži, pod kterém se propadl led. Pejskovi však už pomoct nedokázal

Velkou dávku odvahy projevil svědek, který viděl v sobotu ve Spešově na Blanensku muže topícího se v ledové vodě. Nejdřív zavolal pohotově hasiče, pak se rozhodl muže zachránit sám. Pod ledem však bohužel zemřel pejsek, se kterým byl tonoucí na...

V areálu firmy unikala kyselina chlorovodíková

Tři jednotky hasičů zaměstnal únik nebezpečné látky v prostorách jedné firmy v Žďárné na Blanensku. Z půdy se totiž dostalo do ovzduší menší množství extrémně nebezpečné kyseliny chlorovodíkové.

FOTO: Vandal se chtěl pomstít majitelce, posprejoval jí celý dům

Pořádný vztek musel mít na majitelku domu zatím neznámý vandal v Bedřichově na Blanensku. Na rodinný dům totiž sprejem nastříkal několik vzkazů.

FOTO: Vandal se vyřádil na odstaveném vlaku v Rájci-Jestřebí

Původní modrobílý lak vlakové soupravy odstavené na nádraží v Rájci-Jestřebí na Blanensku se nejspíš nepozdávalo zatím neznámému sprejerovi.

FOTO: Hasiči zachránili pejska uvízlého na skále

V pátek odpoledne zaměstnal dvě profesionální jednotky jihomoravských hasičů pejsek, který uvízl na zasněžené skále v Rájci -Jestřebí na Blanensku.

Řidič slétl u Černé hory pod mostek do příkopu, policisté hledají svědky

Jihomoravští policisté dnes zveřejnili výzvu, ve které žádají o pomoc případné svědky nehody, která se stala 18. prosince minulého roku na silnici I/43 v lesích u Černé hory.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.