čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Blanensko

FOTO: Opilá žena nabourala do kolotoče, pak na sebe zavolala policisty

Kuriózní dopravní nehodu řešili blanenští policisté ve čtvrtek 18. dubna ve Velkých Opatovicích. Silně opilá žena tam sedla za volant své Mazdy a při vyjíždění z parkoviště nabourala do odstaveného kolotoče. V řidičce se poté hnulo svědomí a...

Hladový zloděj ukradl ze sklepa 26 kilo hovězího, vepřového a telecího a desítky sklenic zavařenin

Hodně hladový musel být zloděj, který se o víkendu mezi pátkem 5. dubna a pondělím 8. dubna vloupal do sklepa bytového domu v Rájci Jestřebí. ze sklepních kójí totiž odnesl opravdu bohatou zásobu potravin.

Neznámý vandal se vyřádil na zaparkovaných autech. Poškrábal dveře, kapotu i sklo

Zatím neznámý vandal si v Boskovicích vybil svou zlost na několika zaparkovaných autech v Havlíčkově ulici. Do jejich laků vyryl různé škrábance, škoda jde do desítek tisíc korun.

PÁTRÁNÍ: Rodina pohřešuje patnáctiletou dívku, nevrátila se ze školy

Policisté vyhlásili pátrání po patnáctileté Petře Pražanové z Blanenska. Dívka se nevrátila ze školy domů. Naposledy byla viděna se sestrou v šatnách základní školy, od té doby o ní nikdo neví.

FOTO: Mladý řidič srazil chodkyni, měl pozitivní test na marihuanu. Policisté hledají svědky

Policisté na Blanensku vyšetřují dopravní nehodu z pátečního večera. Krátce po půl desáté srazil šestadvacetiletý řidič jedoucí ve Velkých Opatovicích směrem na Jevíčko chodkyni, která se pohybovala u silnice.

FOTO: Na náměstí v Blansku vykvetl básníkovník

Přichází jaro a příroda už se pomalu probouzí k životu. Nejinak tomu je i v Blansku, kde však vykvetl poměrně netradiční strom – básníkovník. Jeho výjimečnost tkví ve skutečnosti, že místo ovoce plodí básně. Ty si lidé mohou vzít domů na památku.

Ahoj babi, tady pravnuk, zavolal podvodník důvěřivé seniorce. Ta mu poslala 120 tisíc a šperky

Odporný případ krádeže na důvěřivé seniorce prošetřují blanenští policisté. Minulý čtvrtek v odpoledních hodinách zavolal šestaosmdesátileté ženě z Blanska na pevnou linku muž, který se vydával za jejího pravnuka. Naléhal na seniorku s tím, že by...

Řidič Audi začal vybržďovat linkový autobus plný lidí, policisté hledají svědky

Nepochopitelné chování řidiče na Blanensku z konce ledna vyšetřují policisté. Řidič černé Audi Q5 měl předjet u obce Lažany na Blanensku linkový autobus 301 plný lidí a začít ho nebezpečně vybržďovat. Policisté prosí svědky o pomoc.

Řidič Fabie srazil osmnáctiletého studenta na přechodu pro chodce

K vážné nehodě vyjížděli v úterý odpoledne policisté a záchranáři v Blansku. Osmapadesátiletý řidič srazil na Masarykově ulici osmnáctiletého studenta. Pro zraněného mladíka musel letět vrtulník.

Mladá dívenka se nerozhlédla při přechodu silnice, vlétla řidiči přímo pod auto

Smutnou událost museli ve čtvrtek večer řešit policisté v Boskovicích. V ulici 17. listopadu vběhla nezletilá dívka přímo pod auto, se zraněními ji musel do nemocnice transportovat vrtulník

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.