pátek 29. května 2020 Maxim

Vyhledávání

Nalezené články: "zdeněk"

Bývalý záchranář skončil po mozkové příhodě na vozíku. Veřejná sbírka mu má pomoci zaplatit rehabilitace

Kvůli mozkové příhodě skončil bývalý záchranář na vozíku. Teď Zdeněk Mikula bojuje o to, aby se opět postavil na nohy a znova začal mluvit. Na internetu vznikla sbírka, která by mohla pomoci opět mu zlepšit život.

Nemocnice v Brně ani Vyškově návštěvy nepovolí, Znojmo jen některé dny

Vedení nemocnic se rozhodlo, že od 25.5. návštěvy zatím nepovolí. Na stejném stanovisku se shodly fakultní nemocnice ve Vyškově i v Brně. Znojmo povolí návštěvám jen některé dny v týdnu.

Návrat prvního stupně na základní školy bude komplikovaný, shodují se ředitelé

Zatímco pondělní návrat žáků devátých tříd do školních lavic nebude pro základní školy v kraji představovat zásadnější problém, návrat tříd prvního stupně o dva týdny později představuje pro ředitele organizační oříšek. shodli se tři ředitelé...

Ročně zemře v Česku po srážce se skleněnou výplní milion ptáků. V Podyjí proto lepí na zastávky samolepky

Pro člověka téměř neviditelné, pro ptáky ale svítivě modré. Nové UV samolepky od poloviny dubna varují opeřence před skleněnými okny na zástavkách v Konicích na Znojemsku. Už je tak nelákají k průletům na keře a stromy za nimi. Ročně na skleněných...

V části autobusů IDS na jihu Moravy je nově možné platit kartou

Nové pokladny umožňující platbu bezkontaktní kartou namontovali technici do 139 autobusů Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (IDS JMK). Kraj těchto pokladen pořídil 1000, informoval o tom v tiskové zprávě.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zdeněk"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "zdeněk"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.