čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Vyhledávání

Nalezené články: "zastupitelstvo"

Město odkoupí druhou část akcií Technologického parku. Stane se většinovým vlastníkem

Na dnešním zasedání schválili brněnští zastupitelé odkoupení druhé poloviny akcií Technologického parku od firmy P&O. Zaplatí za ně 559 miliónů korun.

Senioři a malé děti budou v Brně nově osvobozeni od placení za odpad

Lidé starší 70 let a děti do tří let nebudou od příštího roku v Brně platit za svoz komunálního odpadu. Rozhodli o tom dnes zastupitelé. Nyní senioři nad 70 let a děti do tří let platí sníženou cenu 500 korun, plná cena je 670 korun.

Brno pojmenuje parčík mezi Rooseveltovou a Běhounskou po Danuši Muzikářové

Brno pojmenuje parčík Rooseveltovou ulicí a Místodržitelským palácem u průchodu do ulice Běhounské po Danuši Muzikářové. Mladá dívka zemřela v srpnu roku 1969, kdy ji střelil do hlavy nejspíše příslušník lidových milic. Plán, kteří posvětili radní,...

Brněnští žáci vytvářejí reportáže o životě pamětníků

Příběhy našich sousedů je mezigenerační projekt, kdy se žáci setkají s pamětníkem, vyslechnou si jeho příběh a vytvoří o něm rozhlasovou, televizní nebo psanou reportáž. Brněnští radní chtějí přispět na tento projekt tři sta tisíc korun.

Mucha se může vrátit na Moravu. Pražský magistrát povolil zapůjčit Epopej do Krumlova

Zastupitelstvo pražského magistrátu tento týden těsnou většinou schválila zapůjčení části Slovanské Epopeje Moravskému Krumlovu. Starostu Moravského Krumlova Tomáše Třetinu (TOP 09) toto rozhodnutí těší. Jde však jen o zápůjčku. Podle něj trvalé...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zastupitelstvo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zastupitelstvo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.