úterý 21. ledna 2020 Běla

Vyhledávání

Nalezené články: "zadržení"

Střelba na Lidické: policisté zatkli dalšího muže. Oba zadržení byli namol opilí cizinci

Brněnští policisté v sobotu zadrželi dalšího muže v souvislosti s páteční střelbou na Lidické ulici. Prvního možného pachatele zatkli už v pátek, našli u něj plynovou pistoli a náboje. V sobotu odpoledne následovalo zadržení dalšího muže, který měl...

VIDEO: Policisté zadrželi na Lidické muže s plynovou pistolí

Policisté zadrželi ve večerních hodinách muže v domě, kde byla během pátečního odpoledne nahlášena střelba. Jednatřicetiletý muž měl u sebe plynovou pistoli i náboje.

Povodí Moravy obnovilo na Blanensku nádrž Borotín

Státní podnik Povodí Moravy zrekonstruoval vodní nádrž Borotín II na Blanensku, nádrž tak mimo jiné bude opět přispívat k zadržování vody v krajině. V tiskové zprávě to dnes uvedl mluvčí firmy Petr Chmelař. Nádrž je už napuštěná.

Mladý cizinec v kradené Octavii naboural BMW  i cizí dům. Nadýchal půl druhé promile

Opilý cizinec si chtěl zahrát na hru GTA. S jednou a půl promile nasedl do cizího auta a po několika metrech narazil do druhého a následně i do zdi.. Způsobil škodu přes 160 tisíc a skončil v poutech.

Technické muzeum připravilo výstavu k třicetiletému výročí pádu Železné opony

Dnes začíná v Technickém muzeu v Brně (TMB) výstava s názvem Železná opona 1948-1989. Zaměřuje se na vývoj ostrahy státních hranic u nás mezi těmito lety. Výstava zahrnuje i interaktivní část pro rodiče s dětmi a školy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zadržení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zadržení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.