středa 13. listopadu 2019 Tibor

Vyhledávání

Nalezené články: "vágner"

Olympijský festival se do Brna vrátí i příští rok, tentokrát v letní podobě

Olympijský festival se příští rok vrátí do Brna k příležitosti Letních olympijských her v Tokiu. Návštěvníci se mohou těšit na téměř padesát sportů v areálu Sportovního Klubu Policie Kometa, na koupališti Riviéra i na přehradě.

FOTO: V Brně se demonstrovalo proti podpoře turecké ofenzívy v severní Sýrii

Včera večer po šesté hodině se v Brně na Dominikánském náměstí demonstrovalo na podporu zákazu vývozu zbraní pro tureckou ofenzívu v severní Sýrií – Rojavě. Demonstrace má upozornit českou diplomacii, aby vystupovala proti turecké agresi.

Na Nových Mlýnech odstartovalo Mistrovství Evropy v chytání kaprů

Na březích dolní Novomlýnské nádrže na Břeclavsku začalo Mistrovství Evropy v chytání kaprů. Téměř tři sta rybářů se závodu účastní na 96 stanovištích až do soboty 12. října. Akce se na stejném místě koná již potřetí, účastníci přijeli i ze...

Myslivci nacházejí na Brněnsku otrávené bažanty a zajíce, někdo nelegálně rozházel Stutox

Myslivci našli v Žatčanech na Brněnsku 15 uhynulých zajíců. Další desítky mrtvých zajíců a k tomu několik uhynulých bažantů našli i v Tuřanech a Šlapanicích. V tomto případě už laboratoř potvrdila otrávení Stutoxem. Použití nikdo myslivcům...

Kometa padla v Chomutově, i tak zůstává čtvrtá

Hokejisté Komety po vyrovnaném zápase 44. kola extraligy padli na ledě Chomutova. Modrobílí tak prohráli čtvrté z posledních pěti utkání. V tabulce však zůstávají na čtvrtém místě s těsným jednobodovým náskokem před pátými Vítkovicemi.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vágner"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vágner"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.