pondělí 12. dubna 2021 Julius

Vyhledávání

Nalezené články: "tramvaje"

V Brně znovu prasklo potrubí. Na stejném místě jako v pátek

Bystrckou ulici opět zasáhla havárie vodovodu. Pro auta je ulice uzavřená, tramvajová doprava už místem projíždí. Podobná situace potkala oblast i v minulém týdnu.

Oprava vodovodu u Semilassa omezí řidiče jedoucí do centra

V Brně dnes startuje oprava vodovodu a kanalizace v křižovatce Palackého třídy a Kosmovy ulice u brněnského Semilassa, což omezí automobilovou dopravu. Řidiči neodbočí z Kosmovy vlevo ve směru k Husitské, pravý jízdný pruh od Riegrovy ulice ve směru...

Místo piva test na covid. Brněnský dopravní podnik testuje zaměstnance v pivní šalině

Dopravní podnik města Brna (DPMB) začal dnes testovat své zaměstnance na koronavirus. Jako testovací místo zvolil dopravce pivní tramvaj ŠalinaPub. Firma otestuje do 12. března téměř 2,5 tisíce pracovníků. Očkování se ujme neziskovka Společnost...

Brněnští záchranáři získali unikátní auta, převezou jimi lidské orgány nebo více pacientů

Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje (ZZS JmK) pořídila dvě nová speciální auta. Jedno bude sloužit především k převozu orgánů a transplantačního týmu a druhé je velkokapacitní vozidlo pro ošetření většího počtu lidí.

Brněnská MHD loni méně bourala, ubylo aut

pondělí, 15. února 2021, 15:30Doprava

Brněnská MHD loni méně bourala, ubylo aut

Nehody městské hromadné dopravy v Brně loni poklesly o čtvrtinu. Důvodem je to, že ve městě jezdí méně aut a celkově je klidnější provoz. Dopravní dispečeři navíc většinou po nehodně zvládli provoz ihned obnovit, průměrně za deset minut.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tramvaje"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "tramvaje"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.