úterý 26. května 2020 Filip

Vyhledávání

Nalezené články: "samička"

Znovuotevřená ZOO v Brně přivítala na svět nová mláďátka. Dvojčata mary stepní i sobí slečna Josefína se mají čile k světu

Znovuotevřená ZOO Brno může návštěvníky potěšit novými mláďátky. Na konci dubna přišly na svět dvě malé mary stepní a třetího května se narodila sobí samička Josefínka. V době uzavření poslali příznivci ZOO prostřednictvím adopcí na dálku krásných...

V brněnské zoo se narodil malý vačnatec kusu liščí

V brněnské zoo se narodil malý vačnatec kusu liščí, zoo tento druh nechová ještě ani rok. Odchov je zatím bez problémů, řekl dnes ČTK mluvčí zoo Michal Vaňáč.

V brněnské Kozí zahradě někdo otrávil tisem jedenáct koz. Devět včetně březí samičky jich uhynulo

Do ohrady Kozí zahrady v Komíně někdo minulý týden v noci na úterý hodil větve tisu červeného. Na jedovatou pochoutku se hned vrhly kozy, které tady chovala majitelka zahrady. Na následky otravy zemřelo devět zvířat, mezi nimi byla i březí samička.

Brněnská zoo se obohatila o novou samičku pandy červené jménem Oshin

Letos bude brněnská zoo potřetí slavit Mezinárodní den pand červených. Dorazil dlouho očekávaný ve formě pandy červené jménem Oshin. Na šestiletou samičku se čekalo od loňského dubna, kdy na rakovinu uhynula samička Pandora.

Brněnská zoo loňském úspěchu opět odchovala vzácné jespáky

Brněnská zoo ukončila osm let dlouhé čekání na odchov jespáků bojovných. Loni totiž chovatelé našli ve voliéře v expozičním celku Beringie první snůšku. Letos se úspěch podařilo zopakovat a malý jespák se má čile k světu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "samička"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "samička"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.