úterý 21. ledna 2020 Běla

Vyhledávání

Nalezené články: "rok 2013"

Smrtelné dopravní nehody jsou devátou nejčastější příčinou úmrtí

V Libyi zahynul při nehodě každý 7. zemřelý, v Kataru každý desátý. Nejpříznivější byla situace ve státech EU28, ČR se však řadí k nejhorším. Konkrétní data získaná na základě unikátního průzkumu přináší Tým silniční bezpečnosti.

Češi milují nákupy přes internet, tržby rostou, nejvíce kupujeme počítače a mobily

Internet je budoucnost ekonomických transakcí. Díky internetu jsme schopni jednoduše řešit problémy, které jsme ještě před pár lety bezradně odkládali na neurčito. Ekonomika se pomalu ale jistě sune do světa nul a jedniček. Potvrzují to i analýzy...

Strážníci dnes našli dalších 290 injekčních stříkaček

Brněnští strážníci dnes při opatření Jehla nalezli v ulicích 290 odhozených injekčních stříkaček. Bohužel akce znovu potvrdila negativní trend, na který Městská policie Brno v posledních dvou letech upozorňuje.

Brno spolu s Moskvou a New Yorkem přivítá house duo HVOB

Na podzimní etapu festivalu ECHOES si Fléda připravila nejžhavější jméno elektronické scény a to rakouské HVOB /AUT/. Ti letos české diváky zaujali na festivalu Colours of Ostrava i na zcela vyprodaném pražském koncertě.

Obyvatelé jižní Moravy se mohou ode dneška zapojit do přípravy krajského rozpočtu v rámci projektu „Váš kraj, Váš rozpočet“

Až do konce měsíce října mohou na webových stránkách kraje http://www.kr-jihomoravsky.cz/ v internetovém dotazníku vyjádřit své priority, které by měl kraj v roce 2016 realizovat.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rok 2013"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rok 2013"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.