sobota 10. dubna 2021 Darja

Vyhledávání

Nalezené články: "první miminko"

První miminko jižní Moravy je nejspíš i první v Česku

Prvním dítětem narozeným letos na jihu Moravy je holčička Laura, která se narodila minutu po půlnoci v Břeclavi. ČTK to dnes řekl Jiří Klement z tiskového oddělení krajského úřadu. Laura je pravděpodobně i prvním letošním miminkem České republiky.

Prvním brněnským miminkem je holčička Terezka

Terezka. Tak se jmenuje první miminko, které se letos narodilo v Brně. Holčička přišla na svět na Nový rok ve 3 hodiny a 25 minut, vážila 3 700 g a měřila 50 cm. Na svět přišla na bohunickém pracovišti Gynekologicko-porodnické kliniky LF MU a FN...

První miminko na jižní Moravě se jmenuje Jiřík. Narodil se v Břeclavi a měl přes čtyři kilogramy

Prvním letošním dítětem narozeným v Jihomoravském kraji je chlapec Jiří. Na svět přišel v břeclavské porodnici v 00:26. Maminka je z Rohatce.

Prvním narozeným miminkem v Brně je holčička Darinka

První miminko narozené letos v Brně je Darina Malíková. Přišla na svět 1. ledna v jednu hodinu po půlnoci. Váží 3 460 gramů a měří 50 centimetrů. Místem narození byla Porodnice na Obilním trhu.

První dítě na jižní Moravě se narodilo v Břeclav, byl to chlapeček jménem Leo

První dítě na jižní Moravě se letos narodilo v 0:48 v břeclavské porodnici. Chlapec Leo Kratochvíl váží 3,5 kila a měří 52 centimetrů. V Brně se letos první miminko narodilo přesně v 1:00 v porodnici na Obilním trhu. Holčička Darina má téměř stejné...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "první miminko"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "první miminko"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.