pondělí 18. října 2021 Lukáš

Vyhledávání

Nalezené články: "přechody"

Rozhlédne se za vás nově zebra?

pátek, 8. října 2021, 15:30Doprava

Rozhlédne se za vás nově zebra?

Každoročně Tým silniční bezpečnosti s Policií ČR a dalšími partnery vyhlašuje výtvarnou a literární soutěž s dopravní tématikou. Soutěž je v tomto roce je soutěž vyhlášena od začátku září do 22. října na téma bezpečného přecházení.

Muž, který v Rakousku vyloupil banku, po činu odjel do Česka. Poznáte ho?

Neznámý lupič si z banky v rakouském Retzu odnesl desetitisícovou částku. Po činu se pachatel v autě značky Škoda vydal směrem k českým hranicím. Policisté předpokládají, že jde Čecha. Banka vypsala odměnu za jakékoli informace o hledané osobě.

Žena o berli šla v noci domů po kolejích. Srazil ji vlak, ale přežila

Obrovské štěstí měla 53letá žena z Brněnska, která si včera večer zkracovala cestu z Ivančic směrem na Moravské Bránice po železničních kolejích. Chodkyni srazil protijedoucí vlak. K neštěstí nakonec nedošlo díky pohotovému strojvůdci.

Na hranicích u Mikulova stojí řidiči v kilometrových kolonách

Na hraničním přechodu u Mikulova stojí řidiči v kilometrových kolonách. Aktuálně má podle serveru Dopravniinfo.cz kolona délku téměř čtyři kilometry. Dopravní problémy způsobila opatření rakouské vlády, která minulý týden uzavřela menší hraniční...

Užijte si babí léto v Olomouckém kraji

pondělí, 7. září 2020, 20:30Společnost

Užijte si babí léto v Olomouckém kraji

Přijměte pozvání do Olomouckého kraje, který nabízí bohatou paletu plnou podzimních barev a zážitků! Babí léto je ideální období k cestování pro ty, kdo nemají děti školou povinné nebo pro ty, kteří nemají rádi sezónní přetlak turistů. A věřte, že...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "přechody"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "přechody"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.