sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "mince"

Pro těhotnou maminku museli kvůli akutnímu krvácení přijet záchranáři. Narodila se zdravá holčička

Kvůli akutnímu krvácení v těhotenství volala maminka zachranáře. Ti pro ni přijeli a ihned ji odvezli do nemocnice, kde se jí předčasně narodila dcera Laura. Holčička je zdravá a už dokonce oslavila svůj první měsíc.

Zloděj ukradl mamince dětský kočárek

čtvrtek, 31. října 2019, 09:37Krimi

Zloděj ukradl mamince dětský kočárek

Na chvíli nepozornosti doplatila v pondělí odpoledne dvaatřicetiletá maminka z Bystrce. Žena se věnovala dítěti a nechala kočárek značky Adamex Vicco na chodbě bez dozoru. Mezitím ho ukradl zatím neznámý zloděj.

Pejsků v útulcích je pořád hodně. Rodinu však najdou jen někteří

Spousta lidí stále zastává názor, že je psa lepší koupit od majitele než adoptovat z útulku. V útulku sice není jisté, čím si pejsek prošel nebo kolik mu je přesně let, ale jakou záruku dává například majitel množírny?

Lidé nosí na Dominikánské náměstí v Brně svíčky ve vzpomínce na Karla Gotta

Lidé se od dnešního rána scházejí na Dominikánském náměstí, aby uctili památku Karla Gotta. Město nechalo v rohu náměstí zřídit pietní místo. Během pátečního dopoledne a odpoledne už ho zaplnily stovky svíček. Dnes se zároveň v Praze koná poslední...

Muž podle soudu v Brně ukradl bitcoiny za miliony, dostal devět let vězení

Krajský soud v Brně překvalifikoval případ programátora Tomáše Jiřikovského z krádeže virtuální měny bitcoin v hodnotě přes 16 milionů korun na zpronevěru. Muži uložil trest devět let vězení. Potvrdila to mluvčí soudu Eva Angyalossy. Krajský soud...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mince"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "mince"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.