středa 21. dubna 2021 Alexandra

Vyhledávání

Nalezené články: "lodní"

Brněnskou přehradu začnou brázdit výletní lodě, zahájí letošní plavební sezonu

Jaro na Brněnské přehradě již tradičně zpestří zahájení plaveb výletních lodí. Začátek 75. plavební sezony se ale letos musí obejít bez oslav a za dodržování hygienických opatření. První cestující se nalodí zítra.

Hodonín chce největší rekreační přístav v České republice

Na Očovských lukách u Hodonína začne růst největší rekreační přístav v Česku. Přístav by se měl napojovat na prodloužený Baťův kanál u Rohatce, se stavbou chce město začít za tři roky a hotovo by mělo být v květnu 2026.

Botanici vykopali v Brně při rutinním podzimním rytí vzácné lanýže

Rutinní podzimní rytí záhonu v brněnské botanické zahradě přineslo nečekaný objev - plodnice lanýže zimního, vzácné houby a vyhledávané pochoutky. Nikdy dříve se na místě nenašly, prozradila odborná pracovnice zahrady Hana Ondrušková.

Brněnští kanoisté chtějí proměnit chátrající loděnici na Svratce. Žádají o pomoc město, kraj i stát

Probudit rychlostní kanoistiku na řece Svratce a vrátit Brno zpět mezi českou špičku. Kanoisté z oddílu TJ Lodní sporty Brno představili projekt na obnovu chátrající loděnice na ulici Veslařská v Jundrově. Hlavní budova je už v havarijním stavu a...

FOTO/VIDEO: Rebelové pochodovali Brnem v pietě za vyhynulé živočichy

Členové hnutí Extinction Rebellion a Animal Rebelion uspořádali dnes smuteční pochod, aby uctili památku vyhynulým druhům. Sešli se zde, aby vyjádřili nesouhlas s tím, že my lidé jsme vyhladili až 30 procent živočišných druhů na planetě.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "lodní"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "lodní"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.