pondělí 17. května 2021 Aneta

Vyhledávání

Nalezené články: "kvóta"

Kvóta na české potraviny? Poslanci, myslete prosím hlavou

Milé poslankyně, milí poslanci. Vzpomínáte? „Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.“ Tato slova přednesl/a každý/á z vás po vašem zvolení na první schůzi poslanecké sněmovny.

Brno hledá provozovatele arény na výstavišti

S novou multifunkční arénou na výstavišti stále počítáme, hlásí brněnská radnice. Na posledním jednání se radní dohodli, že najdou plánované víceúčelové hale provozovatele na prvních 15 let.

Na víno se kvóta pro obchody nevztahuje, uklidňují vinaři

Kvóta na podíl českých potravin ve velkých obchodech by pro tuzemské vinaře byla problém, podle prvních analýz Svazu vinařů se ale na víno nevztahuje, prohlásil prezident svazu Tibor Nyitray.

Znojemský kandidát na senátora přirovnal migranty ke koronaviru. Soupeře osočil z plánu přijímat uprchlíky

Zbývají dva dny do začátku druhého kola senátních voleb na Znojemsku a mezi kandidáty se začíná pořádně přiostřovat. Kandidát na senátora a starosta Znojma Jan Grois (ČSSD) začal distribuovat letáky, ve kterých obviňuje protikandidáta starostu...

Testovací stan na koronavirus bude od středy jen na Moraváku. Odborníci potřebují otestovat už jen děti a mladé

Testování kolektivní imunity kvůli koronaviru se od středy bude v Brně provádět jen na Moravském náměstí a pro věkové skupiny dětí a lidí od 18 do 39 let. Uvedla to Michaela Jelínková z Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR. Nyní se...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kvóta"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kvóta"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.