čtvrtek 13. května 2021 Servác

Vyhledávání

Nalezené články: "jeskyně"

Jihomoravské jeskyně se připravují na novou sezónu

Ačkoli se návštěvníci zatím do jihomoravských jeskyní nepodívají, jejich pracovníci se na otevření intenzivně připravují. Správci uklízejí návštěvnické trasy, opravují zábradlí i elektroinstalace nebo malují v provozních budovách.

Dobrovolníci uklidili Moravský kras, nejčastěji našli poklice či pneumatiky

Zhruba padesát dobrovolníků vyrazilo včera na jarní úklid Chráněné krajinné oblasti (CHKO) Moravský kras na Blanensku, který organizovala Agentura ochrany přírody a krajiny. Kvůli koronavirové pandemii byl úklid stejně jako loni omezený a chyběli...

Vědci napočítali v jeskyni na Turoldu víc než 600 netopýrů, létají sem přečkat zimu

Vědci počítají netopýry, kteří létají přečkat zimu do jeskyně na Turoldu na Pálavě. V sedmdesátých letech kvůli otevření jeskyně veřejnosti přestali jeskyni navštěvovat, letos se jich ale přiletělo přečkat zimu více než šest stovek.

Letohrádek Mitrovských v Brně hostí tradiční vánoční výstavu betlémů

Brněnský Letohrádek Mitrovských představí od 5. prosince do 17. ledna tradiční výstavu vánočních betlémů. Kromě rozličných historických i soudobých betlémů čekají na návštěvníky nostalgické vánoční nezbytnosti od 1. poloviny 20. století až do 80....

Na dva týdny se zavírají i hrady, zámky nebo jeskyně v Moravském krasu

Nejméně na dva týdny se kvůli vládním opatřením proti šíření koronaviru uzavřou na jihu Moravy památky i další populární turistické destinace. I když léto bylo úspěšné, letošní návštěvnost bude výrazně nižší než v běžném roce.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jeskyně"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "jeskyně"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.