pátek 29. května 2020 Maxim

Vyhledávání

Nalezené články: "jídlo"

HISTORIE: Letošní pouť smíření se přesouvá na září. Při brněnském pochodu smrti zemřely stovky až tisíce lidí

Pouť smíření, která každoročně připomíná divoký odsun německy mluvících obyvatel Brna na konci druhé světové války, se letos uskuteční až 12. září. V posledních letech se lidé vydávali na pochod z Pohořelic do Brna na přelomu května a června. Změnu...

Téměř čtvrtina restaurací podle dat po karanténě už znovu neotevřela

V pondělí 25. května se pro 73 dnech znovu otevřely vnitřní prostory restaurací, bister a barů. Čtvrtina podniků ale zůstala uzavřená, jak vyplývá z dat společnosti Storyous, která dodává pokladní systémy do 3 000 podniků v Česku.

FOTO: Mladík si udělal z chatařských kolonií hotelový resort s jídelnou

Přijít, rozbít, prohledat, najíst, vypít, přespat a jít o dům dál. Stále opakující scénář zažily chatové kolonie ve Veselí nad Moravou. Z nich si udělal pětadvacetiletý mladík svůj vlastní hotelový resort.

Grilování je fenomén, miluje ho většina lidí v Česku

Z posledního průzkumu společnosti Kantar pro hypermarkety Globus vyplývá, že grilování je pro nás jednoznačně nejoblíbenější společenskou událostí. I když současná doba nenahrává velkým sešlostem, v rámci užší rodiny se již grily rozpalují, podle...

Matka vezla chladnou nocí neoblečené batole, chlapeček brečel a třásl se zimou. Bundou ho zahřáli až strážníci

Svědky alarmující situace se v noci na dnešek stali brněnští strážníci. Při kontrole jižní části města zahlédli matka s kočárkem, ve kterém seděl téměř neoblečený chlapeček. Okamžitě za matkou vyrazili a zjistili, že malé dítě pláče a třese se zimou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jídlo"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "jídlo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.