středa 15. července 2020 Jindřich

Vyhledávání

Nalezené články: "inkové"

Brňané si připomínají popravu Milady Horákové

V sobotu to bude 70 let od popravy československé političky a právničky Milady Horákové, která se v 50. letech 20. století stala obětí justiční vraždy během komunistických politických procesů. Horáková je jedinou ženou popravenou v Československu.

Policie zasahovala v bytech lidí okolo nakladatelství Guidemedia. Vydávají nacistické knihy popírající holokaust

Včera v Brně proběhlo hned několik domovních prohlídek u lidí, kteří stojí za nakladatelstvím Guidemedia. Policie řeší vydání knihy Germara Rudolfa Holocaust pod lupou, která holokaust popírá. Nakladatelství se již delší dobu věnuje vydáváním...

Místo ubytovny bydlení pro potřebné. Město přestaví objekt pro potřeby seniorů, handicapovaných a samoživitelek

Důstojné bydlení pro seniory, matky s dětmi, handicapované nebo mládež, která opouští dětské domovy. Město se chystá vybudovat město v Lomené ulici. Z bývalé ubytovny se tak stane centrum sloužící potřebným.

SOUTĚŽ: Maminky a tatínkové, pozor! Vyhlašujeme soutěž o drbňátko měsíce

Narodila se vám v posledních týdnech roztomilá holčička nebo kluk jako buk? Brněnská Drbna vyhlašuje soutěž o Drbňátko měsíce! O vítězích rozhodnete vy, čtenáři. Na první tři vítěze čeká hodnotný balíček od společnosti dm.

FOTO: Nový život pro Ponávku. Okolo brněnské říčky vznikl park a odpočinková zóna

Na nové odpočinkové místo u vody se mohou těšit Brňané žijící především v Komárově a okolí. Nad zdejším sídlištěm totiž vznikl nový park a u říčky Ponávky pak moderní odpočinková zóna s přístupem k řece. Projekt je součástí plánu revitalizace Staré...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "inkové"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "inkové"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.