Počasí dnes17 °C, zítra19 °C
Úterý 6. června 2023  |  Svátek má Norbert

Vyhledávání

Nalezené články: "hudební vystoupení"

Prezident Pavel poděkoval sudetoněmeckému sdružení za zlepšení vztahů

Prezident České republiky Petr Pavel poděkoval předsedovi Sudetoněmeckého krajanského sdružení Berndu Posseltovi za zlepšení v česko-německých vztazích. Ty jsou podle Pavla nejlepší za poslední dobu a dávají i základ pro další spolupráci. V projevu...

Kam o víkendu na jižní Moravě? Na slavnosti chřestu i oživlý hrad

Předpovědi počasí slibují víkendové oteplení. Jestli na volné dny ještě nemáte program, můžete se inspirovat pravidelnými tipy Brněnské Drbny. Tentokrát zveme k návštěvě oživlého hradu v Boskovicích i na procházku zahradami slavných brněnských vil.

Je to koště, stěžují si lidé v Blansku na vánoční strom. Přidává se i starosta

Nebývalou kritiku schytává vánoční strom v Blansku. O nové dominantě okresního města mluví lidé jako o koštěti či ostudě a z jehličnanu si utahují na sociálních sítích. Smrk se navíc nepozdává ani starostovi.

Brno získá nové náměstí. Otevře se na konci září v Nové Zbrojovce

Nová Zbrojovka otevře zcela poprvé na konci září své náměstí. A vy můžete být u toho s ní. Na akci Zažít Novou Zbrojovku zároveň zástupci projektu prozradí, jak se bude areál postupně měnit a co můžeme v této nově vznikající brněnské čtvrti čekat za...

Brno rozběhal charitativní festival. Na start se postavily i osobnosti v čele s valašským králem

Pomoc potřebným rozhýbala v centru Brna stovky běžců. Sportovci všech věkových kategorií podpořili Sociální nadační fond, který je oporou lidem v krizové životní situaci. Do běhu se daly také známé brněnské osobnosti v čele s hercem Bolkem Polívkou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hudební vystoupení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hudební vystoupení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.