pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "Značka"

Muži v Brně skolili dopravní značku, vítězství oslavovali pivem z pet lahve

Přenosná dopravní značka u kruhového objezdu v brněnské Bystrci se stala soupeřem dvou mužů. Úspěšné skolení předmětu oslavili oba parťáci na nedaleké benzínce, kde si koupili pivo v plastové lahvi. Pocity euforie ale rychle vyprchaly, na místo...

V restauracích ve třetím čtvrtletí roku zdražily lihoviny, v hotelech i nealko

V restauracích ve třetím čtvrtletí letošního roku podle analýzy trhu společnosti SharpGrid zdražily z nápojů ve srovnání s jarními měsíci především lihoviny. Nejvíce si lidé připlatily za "panáka" ginu, jehož cena vzrostla v průměru o osm procent na...

Přichází zima s ledem a sněhem. Kvalitní obutí auta se opravdu vyplatí

Ranní mrazíky volají po obutí automobilu do zimních pneumatik. Jezdit i v tomto období na letních pneumatikách? Ani náhodou! U nových pneumatik se mohou vyskytnout dva nové piktogramy, které potvrzují splnění norem pro přilnavost na sněhu a ledu.

Brněnská Drbna rozšiřuje svůj tým. Do našich řad přivítáme novou posilu na pozici mediální konzultant

Máš rád nové výzvy a chceš se stát součástí rostoucího nezávislého média? Jsi zároveň rád pánem svého času i výdělku? Tým Brněnské Drbny potřebuje posílit na pozici mediálního konzultanta.

Svatomartinského vína bude letos dostatek, v Brně se chystá košt

Mladého vína označeného značkou Svatomartinské vyrobí vinaři srovnatelné množství jako před pandemií, tedy asi 2,2 milionu lahví, říká Vinařský fond. Zároveň se po roční pauze uskuteční tradiční svatomartinský košt na brněnském náměstí Svobody.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Značka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Značka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.