neděle 28. listopadu 2021 René

Vyhledávání

Nalezené články: "Varvařovský"

Výhradně dámská kupé nejsou diskriminací mužů, rozhodla ombudsmanka

Oddíly vyhrazené pouze pro dámy ve vlacích Českých drah nejsou diskriminací mužů. Rozhodla o tom ochránkyně lidských práv Anna Šabatová. Dámské oddíly ve vlacích podle ní nemohou výrazněji omezit přístup mužů k využívání vlakové dopravy, takže se...

Patnáct událostí roku 2013. Vyberte tu nejlepší

Zavedení dlouho očekávaných SMS jízdenek, znovuotevření kina Scala nebo dvě obzvlášť brutální vraždy. To jsou jen některé z událostí, které se v roce 2013 staly v Brně nebo na Brněnsku. Která je podle vás ta nejvýraznější? Vyberte ji v anketě...

Ombudsman Varvařovský skončil ve funkci, zastupuje jej Křeček

Ombudsman Pavel Varvařovský dnes skončil ve funkci. Důvody rezignace v polovině šestiletého funkčního období neprozradil. Úřad veřejného ochránce práv povede do zvolení nového ombudsmana zástupce Varvařovského Stanislav Křeček.

Ombudsman Varvařovský nečekaně končí ve svém úřadu

Ombudsman Pavel Varvařovský chce k 20. prosinci skončit ve své funkci. Dnes to řekla mluvčí kanceláře veřejného ochránce práv Iva Hrazdílková.

Ombudsman oceňuje pomoc úřadů práce nezaměstnaným

Ombudsman Pavel Varvařovský oceňuje přístup úřadů práce, které nově pomáhají lidem získat doklady o důchodovém pojištění. Tato potvrzení jsou nutná především pro vyplácení dávek v nezaměstnanosti.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Varvařovský"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Varvařovský"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.