pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "Svatomartinské hody"

Letošní Svatomartinské bude v prodeji výjimečně už od 8. listopadu

Letošní první lahve mladého vína prodávaného pod značkou Svatomartinské budou moct vinaři otevřít netypicky už v pátek 8. listopadu. Dosud platil přísný zákaz jeho prodeje před 11. listopadem, tedy svátkem svatého Martina. Změnu oznámil Vinařský...

TIPY NA VÍKEND: Svatomartinské hody, festival Life a taneční rekord, Emma Smetana a Emma Drobná

Martinům vše nejlepší! 11. listopad však nebude patřit jenom jim, na husičku nebo kachničku si rád zajde skoro každý z nás. A kde pak nabrané kalorie vypotit? Kdekoliv na výstavišti, které patří po celý víkend festivalu Life!

V Brně dnes začíná košt svatomartinských vín

Vinaři dnes otevřou první lahve svatomartinského vína, celkem jich bude na trhu podle odhadu Vinařského fondu 2,2 milionu, tedy o něco méně než loni. Hlavní košt se chystá v Brně na náměstí Svobody. Svátek svatého Martina se ale bude slavit po celé...

Brněnské Svatomartinské hody letos začnou už tento pátek

Brněnské Svatomartinské hody letos začnou už v pátek, tedy čtyři dny před otevíráním prvních lahví svatomartinských vín. Gurmánská akce se protáhne na osm dní, zapojilo se do ní 15 restaurací. Novinářům to dnes řekli organizátoři.

V Brně začínají Svatomartinské hody

pondělí, 11. listopadu 2013, 09:00Společnost

V Brně začínají Svatomartinské hody

Od 11. do 17. listopadu bude moravská metropole žít čtvrtým ročníkem Svatomartinských hodů. V rámci této speciální gurmánské přehlídky nebude chybět svatomartinské víno a s ním spojené tradiční pokrmy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Svatomartinské hody"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Svatomartinské hody"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.