sobota 25. září 2021 Zlata

Vyhledávání

Nalezené články: "Olympia"

Doufám, že se windsurfing do povědomí veřejnosti opět vrátí, přeje si šampion Petr Čech

Pod jménem Petr Čech si nejspíš většina z nás vybaví českého gólmana, jehož jméno je neodmyslitelně spjato s fotbalovou Chelsea. Jeho jmenovec však trápí konkurenci také ve windsurfingu. Dvacetiletý Petr Čech, rodák z jihočeské Zlivi, už dvakrát...

V očkovacím centru v Olympii dostalo vakcínu přes 16 tisíc lidí

Očkovací místo, které vzniklo v obchodním centru Olympia u Brna, naočkovalo za dobu svého fungování přes šestnáct tisíc osob. Nejčastěji se očkovali lidé do pětačtyřiceti let a zhruba polovina zájemců zvolila vakcinaci jednodávkovou vakcínou Janssen.

Kam na longboard v okolí Brna? Máme pro vás 3 tipy

Nevíte, kam vyrazit o víkendu? Poznejte tři oblíbené stezky v Brně a jeho okolí, které můžete brázdit nejen na kole a in-line bruslích, ale také na longboardu. Vydejte se podél řeky Svitavy a Svratky nebo se projeďte krásným Mariánským údolím.

ParaCENTRUM Fenix – ROZTOČ KOLA PRO FENIX!

Po více než roce vynucené přestávky v pořádání benefičních akcí a v momentě, kdy nikdo neví, jak se dál bude vyvíjet koronavirová pandemie, nezisková organizace ParaCENTRUM Fenix připravuje svůj první ročník charitativního virtuálního cyklozávodu...

Očkovací centrum v Olympii zůstane, dokud budou mít lidé zájem

Fakultní nemocnice u svaté Anny (FNUSA) zatím nechystá uzavřít velkokapacitní očkovací centru v Obchodním centru Olympia, které funguje od 21. července pro neregistrované zájemce. Podle zdravotnického zařízení je o vakcinaci mezi lidmi stále zájem.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Olympia"

Filharmonie Brno okouzlila návštěvníky Olympie

pátek, 20. prosince 2013, 09:30

Filharmonie Brno okouzlila návštěvníky Olympie
Filharmonie Brno okouzlila návštěvníky Olympie

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Olympia"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.