středa 21. dubna 2021 Alexandra

Vyhledávání

Nalezené články: "Lupič"

Naval prachy, křičel lupič s pistolí v ruce na benzínce. Odnesl si kořist v hodnotě 15 tisíc

Na čerpací stanici v Ochozi u Brna vpadl v sobotu odpoledne maskovaný lupič. Pistolí mířil na prodavačku a křičel na ni, aby mu vydala peníze z kasy. Z místa pak utekl s hotovostí v igelitce a několika kartony cigaret. Po muži pátrá policie.

V brněnských Žabovřeskách vytáhl zloděj na prodavačku zbraň, hledají ho policisté

Neznámý muž chtěl minulý týden přepadnout pokladní v prodejně potravin v brněnských Žabovřeskách. Na prodavačku vytáhl zbraň a požadoval hotovost. Po pachateli policisté pátrají a věří v pomoc veřejnosti.

Policisté chytili muže, který na prodavačku z drogerie vytáhl nůž

Téměř čtvrt roku si jihomoravští vyšetřovatelé lámali hlavu nad případem z Ivančic na Brněnsku, kde neznámý pachatel vytáhl na prodavačku z drogerie nůž a odnesl si takřka patnáct tisíc korun. Policisté 37letého lupiče zatkli a poslali do vazby.

VIDEO: Cizinec napadl a oloupil ženu, poté si za oběť vybral policistu v civilu

Cizinec si vyhlédl na Brněnské ulici dvě oběti, které hodlal připravit o osobní věci. Poprvé se mu to podařilo a napadenou ženu okradl o kabelku se všemi cennostmi. Hned poté ale zaútočil na muže, který se ale brzy ukázal jako policista, vracející...

Zloděj si odvezl lup na stavebním kolečku

pondělí, 1. února 2021, 13:00Krimi

Zloděj si odvezl lup na stavebním kolečku

Neznámý zloděj se vloupal do zahradní chaty v Modřicích na Brněnsku, čímž majiteli způsobil škodu za téměř čtyřicet tisíc korun. Na cestu si kromě zahradnického náčiní přibalil ještě osm lahví alkoholu. Vše si v klidu odvezl na stavebním kolečku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Lupič"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Lupič"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.