pátek 22. října 2021 Sabina

Vyhledávání

Nalezené články: "úřad práce"

Město nabídne pomoc se životopisem, poradenství i tréninková místa nezaměstnaným

Město zavádí nový projekt, který pomůže lidem nad 50 let, zdravotně znevýhodněným, opakovaně nezaměstnaným, ale také lidem, kteří práci ztratili v důsledku vládních opatření proti šíření nemoci covid-19 vrátit se zpět do pracovního procesu. Brno...

Míra nezaměstnanosti během druhého čtvrtletí se zvedla o půl procenta

Celkový počet nezaměstnaných se meziročně ve 2. čtvrtletí navýšil o necelých 24 tisíc, bez práce tak bylo přes 126 tisíc lidí. Obecná míra nezaměstnanosti se zvýšila z 1,9 % na 2,4 %. Vyplývá to z dat zveřejněných Českým statistickým úřadem (ČSÚ).

Pandemie zasáhla i pracovní trh, při hledání práce záleží na oboru

Korona pandemie zamávala i nezaměstnaností. Ta vyskočila na nejvyšší číslo za poslední roky. Oproti loňskému je o několik desítek tisíc více těch, co hledají. Nalézt ale nemusí být úplně snadné.

Muž odmítal jít na úřad práce s rouškou. Vulgárně řval na zaměstnance i na ostatní návštěvníky

Nepříjemný zážitek s agresivním návštěvníkem měli zaměstnanci brněnského Úřadu práce v pondělí odpoledne. Muž totiž odmítl do budovy vstoupit s rouškou, jak nakazují poslední protipandemická opatření. Poté se začal chovat nepříčetně.

Agresivní muž se na úřadu práce domáhal dávek. Pak dal úřednici pěstí

Být zaměstnaný na úřadu práce nejspíš není žádný med. Své by o tom mohla vyprávět úřednice, kterou v úterý odpoledne napadl agresivní muž. Odmítla mu totiž vyplatit dávky pro jeho přítelkyni.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "úřad práce"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "úřad práce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.