neděle 26. ledna 2020 Zora

Ostatní sporty

Na Masarykově okruhu se v říjnu poprvé pojede závod na 24 hodin

Brněnský Masarykův okruh bude v říjnu poprvé v historii českého motosportu hostit čtyřiadvacetihodinový závod. Podnik Epilog z mezinárodního seriálu 24H Series byl původně plánován stejně jako loni na 12 hodin, ale před pár dny nizozemská...

Brněnský motocyklový závodník Hanika dojel v Albacetě pátý

Motocyklový jezdec Karel Hanika dojel ve své letošní premiéře v juniorském světovém šampionátu CEV na okruhu ve španělské Albacetě pátý.

V lesích u Boskovic vzniknou stezky pro cyklisty za 10 mil. Kč

Soubor deseti lesních cyklostezek a sportpark za deset milionů korun vyroste v Boskovicích - Doubravách. První stezka se otevírá dnes, dalších devět stezek a sportpark se teprve začnou budovat.

Rodák z Kroměříže pokořil časový rekord ve zdolání chilské sopky San Jose

Český extrémní běžec Pavel Paloncý vytvořil začátkem letošního roku nový FKT (Fastest Known Time) neboli „nejkratší zaznamenaný čas“ při výběhu na jihoamerickou horu San Jose. Za rekordních 15 hodin a 57 minut vystoupal na 5868 m.n.m vysoký...

Do Světového poháru v drezuře v Brně zasáhne devadesát koní

Vrcholem domácí jezdecké sezony bude od pátku do neděle Světový pohár v drezuře o Velkou cenu Brna. Do soutěže zasáhne 90 koní z osmnácti zemí.

Jihomoravský hasič úspěšně reprezentuje na hrách ve Španělsku

Ve španělském městě Huelva se v těchto dnech konají VI. Evropské hasičské a policejní hry. Jihomoravští hasiči mají na soutěži svého zástupce.

Startuje prodej Camp passu A na srpnové GP

Všechny typy vstupenek na srpnové Grand Prix České republiky jsou ode dneška v prodeji. Od úterý 31. května je totiž možné si koupit také vstupenku Camp pass A.

Grand Prix 2016: Vstupenky na sedadlové tribuny jsou v prodeji

Od dnešního poledne jsou v prodeji vstupenky na sedadlové tribuny na Grand Prix České republiky 2016. Konkrétně se jedná o tribuny T1, T2, T4 a T6, o které tradičně bývá velký zájem.

Senioři Brna-severu se pokusí zlomit český rekord ve štafetě; společně mají 348 let

Dříve narození, ale duchem stále mladí senioři z městské části Brno-sever se 14. května pokusí překonat rekord v nejvyšším souhrnném věku účastníků štafety v běhu na 4×100 metrů.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.