Počasí dnes19 °C, zítra21 °C
Neděle 24. září 2023  |  Svátek má Jaromír
Bez reklam

Ženu chtěl znásilnit i před dvouletou dcerou

Doslova za pět minut dvanáct přijeli policisté z Oddělení hlídkové služby na oznámení obyvatelky domu v ulici Křenové. Žena měla obavy o život sousedky, kterou slyšela hlasitě volat o pomoc. Policisté vykopli dveře od bytu a zachránili ženu i dítě před násilníkem.

Policisté byli na místě během několika minut a skutečně uslyšeli ženský křik i nářek malého dítěte. Zazvonili u bytu, za dveřmi se ozval muž, ovšem odmítal otevřít. Nereagoval ani na opětovné výzvy, hlídka byla tedy nucena vstoupit do bytu násilím.

Jeden z policistů dveře vykopl a hlídka vběhla do bytu. Uprostřed pokoje stál podezřelý muž a ženu s dítětem v náručí držel pod krkem.

„Policisté muže okamžitě vyzvali k zanechání protiprávního jednání, kdy tentokrát již uposlechl a dle pokynů policistů si lehl na zem a dal ruce za záda,“ řekla mluvčí policie Andrea Straková.

Policie na místě zjistila, že v bytě mělo dojít ze strany jednatřicetiletého muže k napadení bývalé družky a pokusu o znásilnění, a to za přítomnosti jejich dvouleté dcery. Díky včasnému zákroku policistů neutrpěla žena ani holčička žádná vážná zranění.

„Policejní komisař obvinil muže ze tří trestných činů znásilnění, vydírání a porušování domovní svobody, za které mu může hrozit až desetiletý pobyt za mřížemi,“ dodala Straková.

Štítky policie, napadení, pokus o znásilnění, žena, douletá dcera, ulice Křenová, Brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Ženu chtěl znásilnit i před dvouletou dcerou  |  Krimi  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.