sobota 19. června 2021 Leoš

Vyhledávání

Nalezené články: "napadení"

Cizinec, který v Brně pořezal krajana do krku, je obviněný z pokusu o vraždu

Policisté poodkryli detaily hrůzného případu napadnutí nožem, který se v úterý odehrál v brněnských Židenicích. Cizinec po roztržce napadl svého krajana a pořezal ho do krku. Zraněný mladík vyvázl se středně těžkými poraněními, obviněnému hrozí za...

Nebojte, pojedu opatrně, ujišťoval policisty řidič se skoro pěti promile

Zprvu mile se k policistům choval opilý řidič v Hodoníně. Poté, co nadýchal téměř pět promile, prosil hlídku, aby ho nechala odjet, protože pojede opatrně. Když zjistil, že jeho prosbě nevyhoví, začal se chovat agresivně a policisty napadl.

Brutální napadení v Brně, zkrvavený mladík zůstal ležet na dlažbě

Nemilosrdný útok zažil dnes ráno v brněnském centru mladý muž, jehož zmlátily tři osoby. Zraněný ležel s nepřítomným pohledem na dlažbě a krvácel z hlavy. Strážníkům se podařilo hledané útočníky, kteří měli oblečení ještě stále od krve, dopadnout.

Obtěžoval sousedy a na strážníka vzal hůl, agresivní muž skončil na psychiatrii

Nájemník, kterého podle jeho slov nebaví žít, znepříjemnil večer svým sousedům v Brně. Nejenže je častoval urážkami a choval se hlučně, ale nakonec se vrhl také na strážníky. Přivolaní zdravotníci ho odvezli do psychiatrické nemocnice.

Úřad varuje české firmy před vyděračským programem

Na české firmy v současnosti aktivně cílí útočníci s vyděračským softwarem Avaddon. Uvedl to Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Škodlivý software šifruje soubory napadeného systému a útočníci žádají výkupné za...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "napadení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "napadení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.