pátek 5. června 2020 Dobroslav

Policie hledá násilníka, jeho tvář zachytila kamera

Zatím neznámý násilník má v Brně na svědomí hned dvojici útoků na mladé ženy. Jedno přepadení provedl v chodbě domu na Tomkově náměstí, ke druhému došlo na Slovanském náměstí. V obou případech měly přepadené štěstí a neutrpěly žádné fyzické zranění. Obě si navíc počínaly velmi duchapřítomně!

Poprvé muž zaútočil koncem srpna v brzkých ranních hodinách na Tomkově náměstí. Vešel za jednadvacetiletou ženou do chodby bytového domu a s nožem v ruce po ní požadoval, aby se svlékla. Dívka odmítla a sedla si do rohu. Neznámý muž ji začal rozepínat bundu a při tom ji několikrát lehce bodl nožem. Mladá žena násilníkovi sdělila, že má astma, že může kdykoliv omdlít a také, že je velmi dobře slyšet v bytech, když na chodbě někdo mluví. Muž jí vytrhl kabelku a z místa utekl. Přepadená tak přišla o doklady, mobilní telefon a částku asi pět set korun.

K dalšímu případu došlo druhý týden v září, krátce před šestou hodinou ranní, kdy s největší pravděpodobností stejný pachatel přepadl sedmnáctiletou dívku na Slovanském náměstí. Vše se odehrálo také v chodbě jednoho z domů v době, kdy dívka roznášela letáky. Muž slečnu přitlačil ke stěně a zakryl ji rukou ústa, aby nemohla křičet o pomoc. V tom se ovšem na chodbě rozsvítilo světlo a poškozená ihned využila situace a podařilo se ji vyběhnout na ulici. Pachatel z místa utekl.

Jednání násilníka zachytila v druhém případě bezpečnostní kamera umístěna v domě. Policisté žádají občany o pomoc při pátrání po pachateli. Jakékoliv informace, které by mohly pomoci ke zjištění totožnosti, pohybu či pobytu muže na záběrech, prosím sdělte policistům vyšetřujícím tento případ na telefonu 974 625 823, případně přes tísňovou linku 158.

Policie hledá násilníka, jeho tvář zachytila kamera

pondělí, 29. září 2014, 09:08

má zatím neznámý násilník v Brně, foto: Policie ČR
má zatím neznámý násilník v Brně, foto: Policie ČR

Štítky násilník, přepadení, tomkovo náměstí, brno, ženy, kamery, záběry

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.