Počasí dnes15 °C, zítra16 °C
Úterý 21. března 2023  |  Svátek má Radek

Lidé v Brně pomáhali zakrvácené cizince. Rozkopala skleněné dveře a měla v lýtku střep

Náročný den prožila v Brně čtyřiadvacetiletá cizinka, která se vyrovnává s rozchodem. V návalu emocí rozkopala v centru města skleněné dveře, čímž si přivodila ošklivé zranění. Střep se Kazašce zabodl do lýtka, a tak pořezaná volala z plných plic o pomoc.

Zoufale naříkající ženu od krve spatřili lidé v Kobližné ulici. Nešťastnice seděla s krvácejícím lýtkem před vstupem jedné z firem. Za zraněnou se seběhli dva svědci, kteří rozrušenou uklidňovali a také přivolali na pomoc městskou policii. Jakmile hlídka dorazila, ptala se po příčině zranění. Dozvěděla se, že skleněnou výplň u dveří rozkopala rodačka ze státu ve střední Asii v návalu vzteku po nedávném rozchodu. Přitom si ale způsobila nepříjemný šrám. 

Jeden ze střepů jí rozřízl lýtko a na přibližně pětadvaceticentimetrový šrám museli strážníci použít dva obvazy. Přes operační středisko k ní přivolali záchrannou službu a zdravotníci si ženu převzali do péče. Potom ji odvezli do Úrazové nemocnice,“ sdělil brněnský strážník Jakub Ghanem

Strážníci konstatovali, že skleněná tabule měřila přes dva čtvereční metry a silná byla okolo půl centimetru. Přivolaní pracovníci v uniformách proto zavolali k případu policisty pro podezření z trestného činu. „Podle hlídky Policie ČR však škoda zcela jistě nepřesáhne 10 tisíc korun, a případem se proto budou zabývat úředníci ve správním řízení,“ dodal Ghanem. 

Hodnocení článku je 52 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Michal Šťastný, MP Brno

Štítky Brno, Strážníci, Cizinka, Výtržnictví, Rozchod

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Marie Glanczová

cizinka-běžte pane Šťastný do .... s takovými zprávami.

Úterý, 7. února 2023, 13:48

Diskutér T.

A ZASE TA CIZINA - ROZCHOD ZE STÁNKAŘEM - NEJSPÍŠ ŠPATNĚ NAKLÁDAL KOČIČÍ MASO DO LÁKU A ONA MU NA TO PŘIŠLA......No proti gustu - je nutno kopat v česku do skleněnejch dveří, však to nějací blbci zaplatí.....to je ale úrověń.......

Úterý, 7. února 2023, 09:18

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.