Počasí dnes1 °C, zítra2 °C
Pátek 27. ledna 2023  |  Svátek má Ingrid

V Brně načapali důchodce, který si narval parkovací značku do renaultu

Velké zklamání prožívá sedmašedesátiletý důchodce z Brna, který po náročném fyzickém výkonu nacpal do kufru svého renaultu dopravní značku s označením P. Jakmile uspěl a konečně vložil klíčky zapalování, přišli strážníci, které na místo povolal všímavý svědek. Seniorovi vyčinili a přinutili ho náklad vyložit.

Muž si přišel pro vodorovné dopravní značení do městské části Židenice. Předmět ukořistil na tamním parkovišti a s velkou námahou jej nastrkal do zavazadlového prostoru svého automobilu. Strážníci mu ale záměr překazili.  „Značka nebyla naštěstí nijak poškozená, a tak ji na výzvu hlídky z auta vytáhl, složil ji do původního stavu a vrátil zpět, odkud ji vzal,“ sdělila mluvčí Městské policie Brno Markéta Skřivánková.

Co ale pachatel s dopravním značením skutečně zamýšlel, zůstává strážníkům záhadou. Své úmysly jim vysvětlit nedokázal a další možnost k objasnění proto dostane rovnou před úředníky, kteří se budou podezřením z majetkového přestupku dále zabývat.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto MP Brno

Štítky MP Brno, důchodce, krádež, dopravní značení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Redfun

Muž si přišel pro vodorovné dopravní značení ??????no asi se nadřel, autor článku také.

Pátek, 2. prosince 2022, 16:44

Diskutér T.

V Brně načapali důchodce, který si narval parkovací značku do ........ AHA DO renaultu - už jsem se polekal, že do kalhot a to by si mohl něco taky poškodit.......

Pátek, 2. prosince 2022, 14:38

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.