pátek 4. prosince 2020 Barbora

Vyhledávání

Nalezené články: "krádež"

Zloděj naboural s kradeným vozem na D2, zamknul ho a šel ukrást další auto

Opravdu zajímavý vývoj měly události spojené s krátce po poledni ohlášenou nehodou osobního automobilu Mazda na D2 poblíž Starovic. Ve směru na Bratislavu tady šofér nebezpečně předjížděl přes všechny jízdní pruhy a nedopadl jinak, než že po nárazu...

FOTO: Policisté přišli do chaty zrovna ve chvíli, kdy dealeři sklízeli varnu pervitinu

Případ krádeže navedl policisty na zajímavou stopu jiné trestné činnosti. Při vyšetřování vykradené stavební buňky, ze které zmizel instalační materiál, narazili policisté na rekreační chatu. Uvnitř zrovna partička dealerů sklízela aparát na výrobu...

Hlídač k nezaplacení. Pes svým štěkotem upozornil na zloděje v domě

Ve středu večer se dvojice dvou zlodějů pokusila vloupat do rodinného domu v Ivančicích. Do domu se dostali pomocí sekáčku, který jim pomohl otevřít vstupní dveře. Všichni členové domácnosti už spali, až na jednoho - psa.

Krádeži nezabránil ani bytelný řetěz, drzému zloději se podařilo ukrást kolo za sto tisíc

I přesto, že si čtyřicetiletý muž nechal opravdu záležet na zabezpečení svého kola, nenechavému zloději se přece jen povedlo bicykl ukrást. Překonal zámek i bytelný řetěz, poničil speciální nosič a majiteli ukradl kolo za sto tisíc.

VIDEO: Dva muži vykradli zavřenou hospodu. Pátrají po nich policisté

Jihomoravští policisté pátrají po dvojici mužů, která se koncem října vkradla do zavřené hospůdky na Hodonínsku. Muži vykradli pokladnu a na cestu si vzali plechovková piva. Nyní po nich pátrají policisté.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "krádež"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "krádež"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.