čtvrtek 11. srpna 2022 Zuzana

Rodinu z Brněnska potrápil problémový syn. Ukradl peníze i slivovici

Nepříjemný zážitek připravil své rodině problémový mladý muž z Brněnska. Do domu svých rodičů se vydal bez svolení a z příbytku si tajně odnesl balík peněz i lahve s pálenkou. Kvůli krádeži si pro něj přišli jihomoravští policisté.

Že s jejím domem není něco v pořádku, zjistila rodina z Brněnska poté, co se vrátila z krátké návštěvy u známých. Při příchodu přivítala obyvatele poničená skleněná výplň zamknutých dveří do ložnice, chybějící peníze i ztracená vkladní knížka. Ani stopy nebyly také po dvou lahvích slivovice. 

„O pachateli měli obyvatelé rodinného domu okamžitě jasno. Krádež nemohla být dílem nikoho jiného než jejich problematického sedmadvacetiletého syna," popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Přivolaní policisté se rozhodli mladého muže skrytě kontaktovat a zjistit místo jeho současného pobytu. Když se pak vydali do jeho brněnského příbytku, zjistili, že si ukradené věci ještě nestačil plně užít. V bytě našli slivovici i většinu odcizených financí. „Muž nyní musí počítat se stíháním za krádež," řekl Malášek.

Hodnocení článku je 70 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Archiv redakce

Štítky krádež, zloděj, policie, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

Moc dobře vychovanej synek, věděl dobře, kde "zlato apačů". Hochu - NIKDY VÍCE HLT Z UKRADENÉ SLIVOVICE!!!!!

pondělí, 8. srpna 2022, 10:30

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.