Počasí dnes4 °C, zítra0 °C
Sobota 4. února 2023  |  Svátek má Jarmila

Nenapravitelný onanista z Brna znovu vyrazil do akce. Relaxuji, vysvětlil

Masturbací na veřejnosti si znovu ozvláštnil den mladý muž z Brna, jenž se tentokrát producíroval na zastávce šaliny v Bohunicích. Z dálky snažení mladíka pozorovala pohoršená svědkyně, která povolala do akce městskou policii, aby onanistu zpacifikovala. Strážníci žádosti vyhověli.

Brňan dráždil svůj pohlavní úd přímo na tramvajové zastávce, na kterou si vyrazil v úterý krátce po poledni. Netrvalo dlouho a mladíkovy sexuální choutky pozorovala několik minut žena, jež okamžitě vytočila tísňovou linku 156. Ke slovu se dostala hlídka městské policie. Ta vyrazila do Dlouhé ulice, aby ukončila sebeukájení mladíka. Když je muž zpozoroval, ihned si zakryl bundou intimní partie. 

Nejprve tvrdil, že u přístřešku jenom relaxoval. Když ho ale hlídka upozornila, že ho někdo z místních několik minut sledoval, k masturbaci se přiznal. Navíc připustil, že to není poprvé, kdy byl na veřejnosti přistižen,“ popsal mluvčí Městské policie Brno Jakub Ghanem

Brňan onanoval schovaný v křoví, pokárali ho strážníci

Muže, který měl v Brně onanovat poblíž tramvajové trati, zpozorovala kolemjdoucí žena, jež ihned informovala městské strážníky. Podle svědkyně nešlo o první setkání s bohunickým onanistou. Hlídka muže dopadla ještě s důkazem na hlavě.

Deviant se strážci brněnského zákona spolupracoval. V poklidu s nimi vyčkal na příjezd policejní hlídky. Policisté se nyní případem zabývají. „Policie si případ převzala jako možný trestný čin,“ dodal Ghanem. 


 

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Michal Šťastný

Štítky Brno, Strážníci, Onanie, Veřejnost, MHD, obecní policie, Brno-Bohunice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

Bohunický onan podruhé - již v červnu jsem zaznamenal tady článek o jeho předvádění - bude dobré pro něj se léčit, ale ženy mají povyražení a policie taky, jak je vidno. Říkám si, co by za to nějaká vdova, či rozvedená chtivá žena dala, kdyby doma měla takového ČIPERU s chutí na vykládku semene...mohl by za to dostat třeba i obídek nebo dobrou buchtičku - možná i dukátovou......

Středa, 3. srpna 2022, 10:51

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.