čtvrtek 11. srpna 2022 Zuzana

V Brně pobodali mladého řidiče. Kriminalisté hledají cyklistu

K závažnému napadení došlo v pátek odpoledne v brněnské Kotlářské ulici. Mladého řidiče automobilu někdo pobodal. S vážnými zraněními ho převezli zdravotníci do nemocnice. Policie po útočníkovi pátrá. V souvislosti s útokem a objasněním případu se zajímá o cyklistu. 

Incident se odehrál v pátek po čtrnácté hodině. Zatím není jasné, proč k napadení došlo. Policisté uvedli, že útoku předcházela roztržka mezi dvěma muži. 

Po útoku nožem musel být zraněný šofér urgentně transportován do nemocnice. Druhý účastník konfliktu ale před příjezdem policistů pohotově zmizel,“ popsal policejní mluvčí Petr Vala

Kriminalistům agresor zatím uniká. Mají ale tušení, že světlo do případu vnese neznámý jezdec na kole. Cyklistu označili vyšetřovatelé jako klíčového svědka. „Jestliže neznámého cyklistku na záznamu poznáváte, volejte tísňovou linku 158. Policisté také uvítají svědectví dalších osob, které byly roztržce přítomny. Pomoci ale také mohou záznamy z palubních kamer ostatních řidičů,“ vyzval veřejnost policista. Vala. 

Hodnocení článku je 48 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky Policie, Pátrání, Brno, Útok, Bodnutí

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

NAŠEL SE SVĚDEK NA KOLE???

úterý, 5. července 2022, 17:06

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.