pondělí 4. července 2022 Prokop

Kolemjdoucí našel v brněnském lese tělo pohřešované Anny

Po více než týdnu hledání přišla pro blízké pětatřicetileté Anny pohřešované v Brně tragická zpráva. Ženské tělo našel náhodný kolemjdoucí v lese. Podle dosavadních zjištění jihomoravských policistů nestojí za smrtí Anny jiná osoba.

Stopy Anny, která se podle svých slov minulý pátek vydala na procházku, končily v lokalitě mezi brněnským Komínem a Bystrcí. Právě tam byl naposledy zaznamenán signál jejího telefonu. Od té doby se po ženě slehla zem a strach si o ni dělali kamarádi i rodina.

Po zmizelé Anně v Brně denně pátrají skupiny dobrovolníků. Zatím marně

Už téměř týden čekají blízcí na návrat pětatřicetileté Anny Kellerové, která zmizela v Brně. Stopy po ženě, která se podle svých slov vydala na procházku, končí v lokalitě mezi brněnským Komínem a Bystrcí. K nalezení pohřešované zatím nevedlo ani...

K bezvládnému ženskému tělu vyjížděli po dlouhém pátrání policisté dnes ráno. „Ženu bez známek života našel v lese náhodný chodec. Nic nenasvědčuje tomu, že by na její smrti měla podíl jiná osoba," informoval mluvčí jihomoravských policistů Pavel Šváb.

Poslední měsíc se Anna zdržovala u svých rodičů v brněnském Králově Poli. Skupinky dobrovolníků organizované jejími nejbližšími po ženě pátraly také v Hradci Králové, kde dříve žila a pracovala.

Hodnocení článku je 62 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Archiv redakce

Štítky Pohřešovaní, policie, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Zatím zde nejsou vloženy žádné komentáře.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.