čtvrtek 4. března 2021 Stela

Vyhledávání

Nalezené články: "smrt"

Tragická nehoda na Blanensku. Cyklista po střetu s autem na místě zemřel

Tragicky skončil včera odpoledne střet mezi cyklistou a osobním autem mezi Blanskem a Ráječkem. Přivolaní záchranáři už nedokázali zraněnému cyklistovi pomoci. Na místě zemřel. K události došlo okolo 14:00.

Archeologové objevili poblíž Cejlu unikátní pozůstatky ze starší doby bronzové

Výzkumníci z Archaia Brno hlásí unikátní objevy, které našli v Hvězdové ulici. Archeologové u tamějšího staveniště objevili pozůstatky sídliště tzv. únětické kultury (2300 – 1700 př. n. l.), jež na našem území žila na konci eneolitu a ve starší době...

Řidič nezvládl předjíždění, náraz do stromu nepřežil

Tragicky skončila včerejší jízda 41letého řidiče ve Znojmě. Šofér kolem desáté hodiny večer nezvládl se svým automobilem značky Volkswagen předjížděcí manévr. Ve velké rychlosti sjel ze silnice a v ulici 28. října narazil do stromu. Na místě byl...

Dnes je Popeleční středa. Vynechte maso a odložte praní prádla

Křesťané dnes mají významný den. Na dnešek totiž připadá Popeleční středa. Ta je vnímána jako první den čtyřicetidenního půstu, který vyvrcholí Velikonocemi. Dnes bychom neměli jíst maso a přes den je dovoleno jen jedno úplné nasycení.

Velká radost v Hodoníně. Narodil se vlk hřivnatý

Velká radost zavládla v hodonínské zoologické zahradě, kde přišlo trošku nečekaně na svět mládě vlka hřivnatého. Chovatelé už totiž v nový přírůstek ani nedoufali, jelikož vlčí tatínek a maminka se nachází v pokročilém věku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "smrt"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "smrt"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.