pátek 7. října 2022 Justýna

Na odpočívkách u dálnice D1 řádila parta Balkánců. Okrádala spící kamioňáky

Dobře sehraná a organizovaná byla skupina tří cizinců, která dlouhodobě dělala vrásky kamioňákům na odpočívkách. Řidiče okrádali ve chvílích, když spali. Nyní partu Balkánců pochytali u dálnice D1 policisté, kteří je viní z krádeže a hrozí jím vězením.

Hlídky měly na muže pocházejících ze zemí bývalé Jugoslávie spadeno dlouhodobě. Štěstí se na ně usmálo v poslední květnový den, kdy proti zlodějům podnikly zásah. Nyní policie hlásí, že tři pachatele ve věku od 33 do 57 let nejen lapila, ale také obvinila. 

Obvinění využívali okamžiků, kdy řidiči nákladních vozidel spali v kabině a odcizili jim příruční tašky s doklady, finanční hotovostí a dalšími cennostmi. Okrádáním odpočívajících řidičů kamionu způsobili jako členové organizované skupiny škodu přesahující půl milionu korun,“ popsal policejní mluvčí Pavel Šváb

Vyšetřovatelé se nyní upínají na výsledek soudů. Balkáncům, kteří na udělení trestu čekají ve vazbě, hrozí v případě prokázání viny až osmileté vězení. 

Hodnocení článku je 92 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Michal Šťastný

Štítky Policie, Krádež, Kamiony, Balkán

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Bohuslav Rosendorf

Horší bude až rozšíří předmět podnikání na byty , domy . Taky se zřejmě můžeme těšit na války gangů . Zbraní mají z Ukrajiny dost a naše vláda chce lidem zakázat se bránit .

čtvrtek, 9. června 2022, 06:48

Petr Jabůrek

Brok do makovice a do kafilérky..jaky soudy,,

středa, 8. června 2022, 16:04

Diskutér T.

A máme to tady - NEFACHČENKA, CO OKRÁDAJÍ CHLAPY, CO SI POTŘEBUJÍ PO DLOUHÉ CESTĚ ODPOČINOUT, TAK JE BANDA BALKÁNSKEJCH HUB OKRADE? KAM JSEM DOŠLI - KDO TO VÍ, KDOPAK Z VÁS MI ODPOVÍ??? VYHOSTIT A BYL BY POKOJ A KRIMINÁL JEŠTĚ ZPŘÍSNIT

středa, 8. června 2022, 09:34

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.