pátek 7. října 2022 Justýna

Muž v Brně daroval jídlo ženě. Za dobrý skutek ho její přítel okradl, zbil a ukázal psa

K ostré potyčce došlo v centru moravské metropole, kde se do sebe pustili dva muži kvůli ukradenému batohu. Oba pozdější soupeře dala dohromady žena, která oslovila na ulici kolemjdoucího, aby jí dal peníze. Místo finanční podpory dostala část jeho nákupu, což Brňanka ocenila a za odměnu dobrodince seznámila s problémovým přítelem a psem.

Na počátku celého konfliktu byla žena, která loudila z čtyřiačtyřicetiletého pěšího peníze, což ale odmítl. S prázdnou ale Brňanka neodešla a náležitě se odměnila. „Oslovený jí věnoval část svého nákupu a v reakci na přívětivý skutek, přišla od ženy nabídka, že ho seznámí s přítelem a jeho psem,“ popsal Pavel Šoba, mluvčí Městské policie Brno. 

Seznámení se nakonec zvrtlo. Po běžných frázích se pětapadesátiletý přítel osmělil a sebral novému známému batůžek. V něm měl o více než deset let mladší muž doklady nebo věci v hodnotě desítek tisíc korun, což se majiteli vůbec nelíbilo. Netrvalo dlouho a strhla se rvačka, kterou ukončil až příjezd strážníků. „Čtyřiačtyřicetiletý muž zraněný na ústech měl i drobný šrám na zádech, nabízené ošetření však opakovaně odmítl. O jedenáct let starší protivník poranění neměl,“ dodal Šoba s tím, že případ městská policie předala s podezřením na spáchání trestného činu předali státním policistům.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto

Štítky Brno, Strážníci, Rvačka, Centrum

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.