Počasí dnes17 °C, zítra14 °C
Pátek 24. března 2023  |  Svátek má Gabriel

V Brně loupil muž s nožem a křivýma nohama. Křičící oběť nikdo neslyšel

Nepříjemné setkání zažila žena v Brně, která se v nočních hodinách vracela domů hromadnou dopravu. Po vystoupení z autobusu ji začal pronásledovat neznámý muž, který si ženu vyhlédl jako oběť. Pod pohrůžkou bodnutí nožem ji oloupil.

Na poslední lednový den nerada vzpomíná sedmapadesátiletá žena z Brna. Ze schůzky v centru města se vracela nočním autobusem a už na Mendlově náměstí s ní do vozu nastoupil neznámý muž. Ten s obětí jel až do brněnského Žebětína. „Zde s ženou vystoupil, počkal, až autobus odjede, a pak zaútočil. Ženě pod pohrůžkou bodnutí nožem sebral kabelku a dal se na útěk," popsal za jihomoravské policisty, kteří o případu dnes informovali, mluvčí David Chaloupka.

Překvapená žena při přepadení volala o pomoc, zoufalý křik ale v nočních hodinách nikdo neslyšel. Loupeží získal muž věci a peníze v hodnotě necelých osmnácti tisíc korun. Kriminalistům se podařilo opatřit záběry, na základě nichž může veřejnost útočníka identifikovat. 

„Podezřelý je asi 175 cm vysoký, hubené postavy. Na záběrech je patrné, že má křivé nohy, tzv. do X. Pokud muže poznáváte, dejte nám to vědět na lince 158," řekl Chaloupka.

Ohodnoť článek

Foto Policie ČR | Zdroj Policie ČR

Štítky přepadení, policie, pátrání, Brno, Žebětín

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

V kriminále by se mu ty nohy hezky srovnaly.....

Pátek, 18. února 2022, 17:58

Diskutér T.

V poslední době se množí tyhle zprávy o přepadeních - ZA MŘÍŽE IHNED S TĚMITO VAGABUNDY A NÁSILNÍKY!!!!!

Úterý, 15. února 2022, 21:00

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.