neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Falešný turecký herec pobláznil ženu z Brněnska, poslala mu téměř milion korun

Láska kvete v každém věku. Své o tom ví i osmačtyřicetiletá žena z Brněnska, která prožila virtuální, ale zato intenzivní románek. Vztah s údajným tureckým šarmantním hercem, kterého nikdy reálně nespatřila, ji vyšel draho. Podvodníkovi, jenž se na internetu chlubil nejen svými svaly, ale také řadou prestižních ocenění, poslala téměř 900 tisíc korun.

Svého tureckého prince žena poznala na sociálních sítích už minulý rok v září. Muž, který se vydával za herce z romantických komedií jí učaroval nejen svou vypracovanou postavou, ale také sérií několika významných společenských ocenění. Osmačtyřicetiletá žena propadla kouzlu podvodníka natolik, že ačkoliv ho nikdy reálně nespatřila, naposílala mu na účet tučnou finanční podporu.

„Žena postupně podvodníkovi poslala do jeho bitcoinové peněženky skoro devět set tisíc korun. Peníze si přitom musela vypůjčit. Konec romantického vztahu vystavil až požadavek na dalších padesát tisíc korun. Když žena nechtěla peníze poslat, začal jí vyhrožovat, že na internetu zveřejní hodně lechtivé videosekvence z jejich vzájemné komunikace,“ popsal mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

Vztah se tak šťastného konce jako z romantického filmu nedočkal. Zhrzená žena se po výhružkách smířila s tím, že turecký svalovec nebude její osudovou láskou a případ nahlásila na policii.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky podvodník, peníze, láska, internet, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Marci Kubi

Může se na to upozorňovat pořád dokola a výsledek? Je to marný, je to marný, je to marný.........

pátek, 10. prosince 2021, 06:48

Katarina Hronova

Tak zase není tak stará a takovým husám to i přeji. Jen zatěžují policii svou demencí.

středa, 8. prosince 2021, 17:22

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.