čtvrtek 23. září 2021 Berta

Potápěči vytáhli z brněnské řeky tělo neznámého muže

Brněnští kriminalisté pátrají po identitě muže, jehož tělo se našlo v červenci na hladině řeky Svitavy. Policisté odhadují, že jde o bezdomovce. Zároveň prosí veřejnost o spolupráci při identifikaci.

Tělo neznámého člověka spatřila v řece Svitavě pod brněnským Obřanským mostem náhodná svědkyně. Ve větvích zachyceného muže museli z vody vylovit policejní potápěči. „Dle dosavadního vyšetřování nic nenasvědčuje tomu, že by muž zemřel násilnou smrtí. Policistům se však stále nedaří zjistit totožnost utonulého,“ uvedl dnes mluvčí jihomoravských policistů David Chaloupka.

Zemřelý je ve věku okolo padesáti let, je podvyživený a 175-180 centimetrů vysoký s hnědými prošedivělými vlasy a vousy. Na sobě měl v době úmrtí tmavě zelené tričko s bílými nápisy a zelené maskáčové kalhoty. Podle zanedbaného vzhledu policisté odhadují, že šlo o člověka bez domova. „Poznatky k totožnosti muže přivítáme na lince 158,“ dodal Chaloupka.

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky nález, tělo, úmrtí, utonutí

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Lusus Naturae

@Josef Mašek
No ty jsi kus vola.

úterý, 3. srpna 2021, 20:29

Josef Mašek

v kapitalistické rozkradené rozprodané zadlužené kriminalitou prolezlé sametové republice je to každodenní a normální věc patřící k demokracii

úterý, 3. srpna 2021, 13:46

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.