úterý 27. července 2021 Věroslav

Opilý muž v Brně nestačil v potyčce na strážníka

Své síly hodně přecenil třiadvacetiletý muž v Brně, který se rozhodl vyzvat na pěstní potyčku strážníka. V souboji ale neuspěl a skončil v poutech. Nyní zpupného agresora, jenž se před konfliktem řádně posilnil alkoholem, čekají problémy, jelikož znevážil úřední osobu.

Případ se odehrál v brněnské Nádražní ulici. Hlídka tam zrovna natrefila na pachatele, který znečišťoval ulici a projednávala s ním přestupek. Rázem se do situace připletl viditelně opilý přihlížející, jenž začal slovně útočit na strážníky, což mělo nakonec nečekanou dohru.

Hlídka ho opakovaně vyzvala, aby do jednání nezasahoval, své výstupy ani poté nijak nemírnil. Strážníky nevybíravě vulgárně urážel a byl stále agresivnější. Jednoho z nich pak dokonce vybídl k souboji, a když se jeho odhodlání nesetkalo s očekávanou odezvou, pokusil se strážníka napadnout, a tak skončil v poutech,“ uvedla mluvčí brněnských strážníků Markéta Skřivánková

Muž následně putoval na záchytnou stanici a čeká jej návštěva úředníků, kterým bude vše znovu vysvětlovat. Zodpovídat se bude za znevážení úřední osoby.

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP BRNO

Štítky Strážníci, Brno, Rvačka, Napadení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Martin Vašek

Za komoušů by dostal gumoléčbu a nebylo by žádné obtěžování úřadů.

čtvrtek, 15. července 2021, 18:14

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.